ПРЕС-РЕЛІЗ - Підсумкова конференція «Вода для агросектору: методологія, результати та перспективи»

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 грудня 2016 року у м. Херсон Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» провів підсумкову конференцію: «Вода для агросектору: методологія, результати та перспективи».

В роботі конференції взяли участь представники структурних підрозділів Херсонської облдержадміністрації, обласних служб, місцевих громад та органів місцевого самоврядування, представники наукових установ та партнери проекту.

В ході роботи конференції було підведено підсумки діяльності проекту USAID «Вода для агросектору» за період 2014-2017 років. За цей час проектом побудовано майже 24 км поливальних польових та 18 км комунальних водопроводів, завдяки яким відновлено більше 2 тис. га зрошувальних земель, а мешканці смт. Високопілля отримали якісну питну воду.

Більше 9 000 мешканців Херсонської області отримали безпосередню вигоду від діяльності проекту USAID «Вода для агросектору» у вигляді збільшення власних прибутків та надходжень у місцеві бюджети від плати за землю.

Як зазначив заступник директора проекту USAID «Вода для агросектору» Володимир Колісник, проект залишає після себе 8 успішних історій з реконструкції та модернізації зрошувальних систем. Цей успіх став можливим завдяки партнерської співпраці з департаментом АПК Херсонської ОДА, місцевою владою та агровиробниками 5-ти районів області.

В рамках роботи проекту надавалась консультаційна та методична допомога. Майже 500 осіб пройшли навчання з ефективного управління та експлуатації водних мереж.

Щоб поширювати напрацьований досвід проектом заснований і розпочав свою діяльність регіональний тренінговий центр, який допомагатиме місцевим аграріям швидше реалізовувати власні проекти з відновлення зрошування.

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL