Заходи Проекту USAID «Вода для агросектору»

ПРЕС-АНОНС - ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ АГРАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАДАСТЬ НОВІ ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА МЕШКАНЦІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

П'ятниця, 07 квітня 2017, 10:18

competition-SWASAD-RO-2015-title

 

 ПРЕС-АНОНС

ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ АГРАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
НАДАСТЬ НОВІ ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА МЕШКАНЦІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

11 квітня 2017 року о 9 год. у Херсонському державному аграрному університету відбудеться презентація ГО «Центр інноваційних аграрних технологій», створеної на базі тренінгового центру проекту USAID «Вода для агросектору».

Громадська організація «Центр інноваційних аграрних технологій» створена для забезпечення стабільної роботи тренінгового центру, поширення досвіду та результатів роботи проекту USAID після його завершення, а також відкриє нові можливості у наданні допомоги інституціям державного та приватного секторів.

У заході приймуть участь директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., заступник директора Департаменту Херсонської обласної державної адміністрації Степанова М.М., в.о. Ректора Херсонського державного університету Яремко Ю.І., Декан факультету водного господарства Артюшенко В.В., Завідувач кафедри сільськогосподарських меліорацій Грановська Л.М., заступник директора Регіональної місії USAID в Україні Джон Пеннелл, заступник директора офісу економічного зростання USAID Стівен Ринецкі, спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Після завершення урочистої церемонії у тренінговому центрі відбудеться навчальний семінар для голів селищних рад Херсонської області.

Проект USAID «Вода для агросектору» виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального координатора проекту Олексія Ліпкова, тел.: 050-988-2298 (до 17.00 10.04.17).

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - Підсумкова конференція «Вода для агросектору: методологія, результати та перспективи»

Понеділок, 26 грудня 2016, 09:29

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 грудня 2016 року у м. Херсон Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» провів підсумкову конференцію: «Вода для агросектору: методологія, результати та перспективи».

В роботі конференції взяли участь представники структурних підрозділів Херсонської облдержадміністрації, обласних служб, місцевих громад та органів місцевого самоврядування, представники наукових установ та партнери проекту.

В ході роботи конференції було підведено підсумки діяльності проекту USAID «Вода для агросектору» за період 2014-2017 років. За цей час проектом побудовано майже 24 км поливальних польових та 18 км комунальних водопроводів, завдяки яким відновлено більше 2 тис. га зрошувальних земель, а мешканці смт. Високопілля отримали якісну питну воду.

Більше 9 000 мешканців Херсонської області отримали безпосередню вигоду від діяльності проекту USAID «Вода для агросектору» у вигляді збільшення власних прибутків та надходжень у місцеві бюджети від плати за землю.

Як зазначив заступник директора проекту USAID «Вода для агросектору» Володимир Колісник, проект залишає після себе 8 успішних історій з реконструкції та модернізації зрошувальних систем. Цей успіх став можливим завдяки партнерської співпраці з департаментом АПК Херсонської ОДА, місцевою владою та агровиробниками 5-ти районів області.

В рамках роботи проекту надавалась консультаційна та методична допомога. Майже 500 осіб пройшли навчання з ефективного управління та експлуатації водних мереж.

Щоб поширювати напрацьований досвід проектом заснований і розпочав свою діяльність регіональний тренінговий центр, який допомагатиме місцевим аграріям швидше реалізовувати власні проекти з відновлення зрошування.

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕС-АНОНС - конференція «Вода для агросектору: методологія, результати та перспективи»

Четвер, 15 грудня 2016, 12:59

competition-SWASAD-RO-2015-title

 

 ПРЕС-АНОНС

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» проводить конференцію: «Вода для агросектору: методологія, результати та перспективи».

До участі у конференції запрошуються представники структурних підрозділів Херсонської облдержадміністрації, обласних служб, місцевих громад та органів місцевого самоврядування, представники наукових установ та партнери проекту.

Конференція відбудеться 22 грудня 2016 року о 10:00 у конференц-залі готелю «Оптима» (м. Херсон, проспект Ушакова, 43, 5-й поверх).

Початок реєстрації о 10:00.
Контактна особа: Ліпков Олексій (0552) 39-30-38.

pdfЗавантажити програму конференції

 

 

Агрофірма «Мир» спільно з проектом USAID «Вода для агросектору» відновила поливальний водопровід

Понеділок, 14 листопада 2016, 12:12

agro vector mir 2016У с. Горностаївка на землях Агрофірми «МИР» Новотроїцького району Херсонської області завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (спільно з ГО «Інститут розвитку аграрних ринків») введено в експлуатацію модернізований поливальний водопровід довжиною 735 м. А відтак зрошувані землі Агрофірми «МИР» отримали додатково 580 га зрошуваних земель.

 

 

УРОЧИСТЕ ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ПОЛИВАЛЬНОГО ВОДОПРОВОДУ У С. ГОРНОСТАЇВКА НА ХЕРСОНЩИНІ

Четвер, 10 листопада 2016, 12:20

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 

ПРЕС-АНОНС

4 листопада 2016 року відбулося урочисте введення в експлуатацію поливального водопроводу на землях Агрофірми «МИР» с.Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області, модернізованої в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

Завдяки проекту протягом 2016 року було відновлено 735 метрів господарського поливального трубопроводу, що створює можливості для додаткового зрошення 580 га землі.

У церемонії взяли участь Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Степанова М.М., голова Новотроїцької районної ради Коцегубов Ю.А, заступник Новотроїцької РДА Балан А.М., начальник управління агропромислового розвитку Новотроїцької РДА Проценко О.В., голова Горностаївської сільської ради Дереза Я.В., директор ПОСП АФ «МИР» Доценко І.І., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., фінансовий директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків» Дем`яненко І.Б.

gornost 01

gornost 02

gornost 03

gornost 04

 

ВІДКРИТТЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАННЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА МЕШКАНЦІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

Середа, 09 листопада 2016, 10:09

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 

3 листопада 2016 року у Херсонському державному аграрному університеті відбулося урочисте відкриття тренінгового центру «Партнерство у сталому водопостачанні для сільськогосподарського розвитку», створеного в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

Відкриття тренінгового центру – це одне із завдань проекту USAID «Вода для агросектору». Центр буде проводити безкоштовні семінари та тренінги, надавати юридичні та технічні консультації по створенню кооперативів з управління водними ресурсами для представників громад і кооперативів.

У церемонії взяли участь в.о. Ректора Херсонського державного університету Яремко Ю.В., Декан факультету водного господарства Артюшенко В.В., Завідувач кафедри сільськогосподарських меліорацій Грабовська Л.М., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., фінансовий директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків» Дем`яненко І.Б.

Між Громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків», що забезпечує реалізацію проекту USAID «Вода для агросектору» та Херсонським державним аграрним Університетом було підписано Меморандум про співпрацю.

traning center 01

traning center 02

traning center 03

traning center 04

 

МОДЕРНІЗАЦІЯ ПОЛИВАЛЬНОГО ВОДОПРОВОДУ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРОШЕННЯ 580 ГА ЗЕМЛІ

Понеділок, 24 жовтня 2016, 13:06

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 

ПРЕС-АНОНС

4 листопада 2016 року о 10 год. відбудеться урочисте введення в експлуатацію нового поливального водопроводу на землях АФ «Мир» в с. Гоностаївка Новотроїцького району Херсонської області, модернізованої в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У заході приймуть участь Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., Перший заступник голови Новотроїцької районної державної адміністрації Кондратенко О.Ю., Голова Новотроїцької районної ради Коцегубов Ю.А., заступник голови районної ради Піщанський М.М., голова Горностаївської сільської ради Дереза Я.В., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 03.10.16).

 

ПРЕС-АНОНС - ВІДКРИТТЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАННЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА МЕШКАНЦІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

Понеділок, 24 жовтня 2016, 13:04

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 

ПРЕС-АНОНС

3 листопада 2016 року о 15 год. 30 хв. у Херсонському державному аграрному університеті відбудеться урочисте відкриття тренінгового центру «Партнерство у сталому водопостачанні для сільськогосподарського розвитку», створеного в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У заході приймуть участь Ректор Херсонського державного університету Базалій В.В., Декан факультету водного господарства Артюшенко В.В., Завідувач кафедри сільськогосподарських меліорацій Грабовська Л.М., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

У тренінговому центрі фермери та представники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів будуть отримувати знання з будівництва нових та реконструкції існуючих зрошувальних мереж та комунальних водогонів.

Навчання будуть проводити експерти проекту USAID «Вода для агросектору» та наукові співробітники вищих навчальних закладів.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 02.10.16).

 

Фінальний етап будівельно-монтажних робіт на пілотному майданчику у с.Горностаївка

Понеділок, 24 жовтня 2016, 12:00

 

Підходять до завершення будівельно-монтажні роботи на пілотному об’єкті «Реконструкція поливального водопроводу для зрошення земель ПОСП АФ «МИР» в с. Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області», що виконується в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». За рахунок проекту було закуплено та прокладено 730 метрів труб, що забезпечить додаткове зрошення 580 гектарів землі. Урочисте введення в експлуатацію об’єкту відбудеться 4 листопада 2016 року.

Gornostayivka1

 

Gornostayivka2

 

Gornostayivka3

 

У Херсоні банкіри обговорювали з експертами проекту як залучити гроші в зрошування

Понеділок, 03 жовтня 2016, 06:48

round table1У Херсоні представники банківських установ разом з експертами проекту обговорили шляхи залучення фінансових ресурсів для проведення робіт по оновленню польових систем зрошення і комунальних водопроводів у сільській місцевості.

29 вересня 2016 проект USAID «Вода для агросектору» організував інформаційну зустріч «Модель фінансування агровиробників для проведення робіт з реконструкції та будівництва нових польових зрошувальних систем, на прикладі реалізації проекту «Вода для агросектору».

За словами регіонального координатора проекту «Вода для агросектору» Олексія Ліпкова, законодавче поле для залучення інвестицій в модернізацію систем зрошення дійсно не дає чіткого розуміння, як цю роботу проводити. Але така ситуація не завадила реалізувати в Херсонській області 8-ми успішних проектів будівництва нових і реконструкції існуючих внутрішньогосподарських систем зрошення і комунальних водопроводів. Практична діяльність проекту показує, що модернізація систем зрошення відбувається там, де існують локальні структури управління та обслуговування систем водопостачання. Так, наприклад, Державне управління водних ресурсів забезпечує експлуатаційні витрати на утримання магістральних водопроводів і вони є в хорошому стані. Зовсім інша ситуація для польових трубопроводів, які подають воду безпосередньо на поля. Інвестору не зрозуміло — чия це зона відповідальності? Хто несе відповідальність за утримання польових водопроводів в належному стані?

Успішна Історія проекту не була б можливою без створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК), які беруть на баланс знову побудовані в рамках проекту системи зрошення і формують тарифну політику. СОК самостійно визначає внутрішню структуру платежів і розмір плати за водопостачання. Тарифна політика повинна враховувати потреби на експлуатаційні витрати, проведення планових і капітальних ремонтних робіт, а також виплати за залученими зовнішніми фінансовими ресурсами для забезпечення стійкості водопостачання. Така формула дає можливість уникнути в майбутньому дефіциту фінансових ресурсів для проведення капітального ремонту та модернізації зрошувальних систем. Зусилля проекту, в тому числі, були спрямовані на підвищення компетентності місцевого населення щодо ефективного управління внутрішньогосподарських зрошувальних мереж. Майбутнє зрошуваного землеробства безпосередньо залежить від рівня управлінської компетентності локальних громад та їх згуртованості на вирішення складних питань залучення фінансів.

Учасники зустрічі домовилися продовжити консультації для поширення позитивного досвіду проекту в практичній площині.

Інформацію про проведення даної зустрічі також було оприлюднено у Херсонських джерелах:

Інтернет-видання «Міст»
http://most.ks.ua/news/type/1/url/v_hersone_bankiry_obsuzhdali_s_ekspertami_usaid_kak_privlech_dengi_v_oroshenie

Інтернет-видання «Обозреватель»
http://oboz.ks.ua/economy/u-hersoni-bankiri-obgovoryuvali-z-ekspertami-proektu-usaid-voda-dlya-agrosektoru-yak-zaluchiti-groshi-v-zroshuvannya-093021975

round table2

 

round table3

round table4

round table5

 

Містечко USAID у Херсоні

Понеділок, 19 вересня 2016, 13:04

 

 

IMG 2314

17 вересня 2016 року, під час святкування Дня Херсона, проект взяв участь у заході «Містечко USAID», де Агентство США з міжнародного розвитку презентувало головні напрямки своєї роботи.
У парку «Херсонська фортеця» були представлені проекти та організації, які співпрацють з USAID та втілють проекти, безпосередньо, у Херсоні та у навколишніх територіальних громадах.

20160917 130804

20160917 131038

IMG 2276

IMG 2290

IMG 2305

IMG 2314

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урочисте введення в експлуатацію зрошувальної системи у с.Чулаківка на Херсонщині

Понеділок, 19 вересня 2016, 12:13

 

IMG 209216 вересня 2016 року відбулося урочисте введення в експлуатацію зрошувальної системи на землях ФГ «Аделаїда» в с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області, модернізованої в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

Завдяки проекту, реконструйовано зрошувальну систему протяжністю 3,2 км, що створює можливості для додаткового зрошення 279 га землі.
У заході взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода А. М., заступник голови Херсонської обласної ради Булок В.В., начальник Херсонського обласного управління водних ресурсів Андрієнко І. А., депутат Херсонської обласної ради, голова фермерського господарства «Аделаїда» Рибалко С.В., перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб Ст. Ст., голова Голопристанської районної ради Соловйов Ст. А., голова Чулаківської сільської ради Королева С. В., менеджер з управління проектами офісу економічного зростання регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Піскунова К. Е., координатор проекту «Вода для агросектору» Колісник В.П.

В результаті семінару його учасники почали краще розуміти, з чого складається тариф на послуги водопостачання в сільській місцевості. Ознайомилися з основними статтями витрат, що входять до тарифу на воду для сільського населення. Навчилися розраховувати спрощений варіант тарифу на воду для своєї громади. Дізналися про оптимальні форми тарифної системи в галузі водопостачання.

IMG 1983

IMG 2149

 

IMG 2214

IMG 2092

 

Реконструкція мережі центрального водопостачання забезпечить питною водою майже 1000 жителів селища Високопілля

Понеділок, 19 вересня 2016, 08:48

 

 

IMG 202715 вересня 2016 року відбулося урочисте введення в експлуатацію мережі центрального питного водопроводу в с. Високопілля Високопільського району Херсонської області, відреконструйованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

Завдяки проекту прокладено майже 2 км поліетиленових водопровідних труб та побудовано станцію водоочищення.

Реконструкція мережі центрального питного водопроводу повністю забезпечить питною водою один з мікрорайонів с.м.т. Високопілля, де проживає майже 1000 чоловік.

IMG 2066

IMG 2086

IMG 2112

 

 

 

 

 

 

Фінальний етап будівельно-монтажних робіт на пілотному майданчику у с. Чулаківка

Субота, 10 вересня 2016, 11:31

 

Підходить до завершення фінальний етап будівельно-монтажних робіт на пілотному майданчику проекту USAID «Вода для агросектору» в с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області. За рахунок проекту було закуплено та прокладено 3,2 км труб. Модернізація зрошувальної системи на землях ФГ «Аделаїда» забезпечить додаткове зрошення 279 га землі. Урочисте введення в експлуатацію  об’єкту  відбудеться 16 вересня 2016 року.

Chulakivka1

Chulakivka2 

Chulakivka3

Chulakivka4

 

Прес-анонс МОДЕРНІЗАЦІЯ ЗРОШУВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРОШЕННЯ 279 ГА ЗЕМЛІ

Вівторок, 06 вересня 2016, 10:43

16 вересня 2016 року о 10 год. відбудеться урочисте введення в експлуатацію зрошувальної системи на землях ФГ «Аделаїда» в с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області, модернізованої в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У заході приймуть участь Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб О.В., голова Голопристанської районної ради Соловйов В.О., голова Чулаківської сільської ради Корольова С.В., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 13.09.16).

 

Прес-анонс РЕКОНСТРУКЦІЯ МЕРЕЖІ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ПИТНОЮ ВОДОЮ МАЙЖЕ ТИСЯЧУ ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА ВИСОКОПІЛЛЯ

Вівторок, 06 вересня 2016, 08:42

15 вересня 2016 року о 10:00 відбудеться урочистий запуск мережі центрального питного водопроводу у с.Високопілля Високопільського району Херсонської області, відреконструйованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». Новий водопровід запезпечить питною водою майже 1000 жителів села.

У заході приймуть участь Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., начальник відділу агропромислового розвитку Високопільської районної державної адміністрації Старченко О.В., Голова Високопільської районної ради Куцевол Л.І., голова Високопільської сільської ради Застава Р.М., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 13.09.16).

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - Семінар «Методика формування та затвердження тарифів» для представників місцевих громад та приватного сектора у Херсонській області

Четвер, 25 серпня 2016, 09:14

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Chulakivka tariffs2

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 23-24 серпня 2016 року провів 2 семінари на тему: «Методика формування та затвердження тарифів» у селах Горностаївка Новотроїцького району (23.08.16) та Чулаківка Голопристанського району (24.08.16) та Херсонської області.

У семінарах взяли участь представники сільських рад та громади сіл Чулаківка та Горностаївка, фермерських господарств «Аделаїда» та «Мир».

Мета проведення семінару – підвищення обізнаності членів громади в галузі формування та затвердження тарифів на послуги водопостачання.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Формування тарифу на послуги водопостачання.
2. Методика розрахунку тарифу.
3. Ключові законодавчі акти в сфері встановлення тарифів.
4. Елементи, що входять в склад розрахунку тарифу.
5. Рекомендації з оптимальної тарифної системи.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
– Як впливають субсидії на вартість послуг водопостачання для решти населення?
– Як скоротити витрати, що впливають на розмір тарифу на послуги водопостачання?
– Які техніко-економічні фактори впливають на вартість тарифу??
– Що таке «тарифна ставка»??
– Як розрахувати тарифи на поливальну воду?
– Як застосовувати багатотарифну систему?

В результаті семінару його учасники почали краще розуміти, з чого складається тариф на послуги водопостачання в сільській місцевості. Ознайомилися з основними статтями витрат, що входять до тарифу на воду для сільського населення. Навчилися розраховувати спрощений варіант тарифу на воду для своєї громади. Дізналися про оптимальні форми тарифної системи в галузі водопостачання.

У семінарі прийняли участь 29 осіб.

Gornostayivka tariffs1

Chulakivka tariffs3

Chulakivka tariffs1

 

Gornostayivka tariffs2 

 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ семінар «Державно-приватне партнерство» для представників місцевих громад та приватного сектора у Херсонській області

П'ятниця, 19 серпня 2016, 08:59

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Chulakivka partnerhsip2

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 17-18 серпня 2016 року провів 2 семінари на тему: «Державно-приватне партнерство» у селах Горностаївка Новотроїцького району (17.08.16) та Чулаківка Голопристанського району Херсонської області.

У семінарах взяли участь представники сільських рад та громади сіл Чулаківка та Горностаївка, фермерських господарств «Аделаїда» та «Мир».

Метою проведення семінарів було підвищення рівня обізнаності членів громади про визначення та ознаки державно-приватного партнерства, процедури та угоди в його межах.

На семінарах було розглянуто наступні питання:
1. Визначення та ознаки державно-приватного партнерства.
2. Процедури та угоди в межах державно-приватного партнерства.

У ході семінарів учасники проявили зацікавленість до таких тем:
– Які проблеми дозволить вирішити державно-приватне партнерство?
– Чи можливо провести реконструкцію системи опалення в сільській школі за допомогою державно-приватного партнерства?
– Які донорські програми можна залучити до часткового фінансування реконструкції системи опалення в сільській школі?

В результаті семінарів його учасники стали краще розуміти основи законодавства в галузі державно-приватного партнерства в Україні та отримали знання про можливості державно-приватного партнерства. Визначили коло проблем громади, що можуть бути вирішені за допомогою державно-приватного партнерства.

З метою визначення розуміння учасниками семінару наданої інформації, її необхідності, можливості подальшого використання отриманих протягом семінару знань, а також для визначення можливих тем подальших семінарів та тренінгів для громади, було проведено анкетування.

У семінарі прийняли участь 29 осіб (15 чоловіків та 14 жінок).

Chulakivka partnerhsip1  Gornostayevka partnership1

Gornostayevka partnership2

Gornostayevka partnership3

 

 

 

Семінар «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери» для представники місцевих громад та приватного сектора у Херсонській області

П'ятниця, 22 липня 2016, 10:36

Chulakivka community3Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 20-21 липня 2016 року провів 2 семінари на тему: «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери»
у селах Чулаківка Голопристанського району (20.07.16) та Горностаївка Новотроїцького району (21.07.16) Херсонської області.

У семінарах взяли участь представники сільських рад та громади сіл Чулаківка та Горностаївка, фермерських господарств «Аделаїда» та «Мир».

Метою проведення семінарів було підвищення технічного потенціалу членів громади, що прийматимуть участь в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.

 

Під час проведення семінарів розглянуто наступні питання:
– Децентралізація та місцеве самоврядування
– Інноваційній підхід к створенню та розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. Взаємодія з місцевими органами влади та бізнесом для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів
– Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери
– Ефективне адміністративне керування

У ході семінарів учасники проявили зацікавленість до таких тем:
– Яка кількість членів громади є достатньої для створення робочої групи в кооперативі для участі в управлінні та експлуатації соціальних та комунальних об’єктів?
– Яким чином участь членів кооперативу в управлінні та експлуатації комунальних об’єктів дозволить покращити якість послуг, що надаються в комунальній та соціальній сферах, та впливати на діяльність відповідальних за це державних структур?

В результаті, учасники семінарів стали краще розуміти функції сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в управлінні та експлуатації комунальних об’єктів. Отримали знання про технічні параметри основних об’єктів, що входять в систему питного та поливного водопроводу та про взаємодію кооперативу, місцевих органів влади та бізнесу для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів.

Підсумки семінару показали зацікавленість та готовність учасників використовувати знання, що були отримані в рамках заходу, для вирішення своїх пріоритетних проблем та підтвердили готовність лідерів громади підвищувати рівень своїх знань та звертатися за консультативної допомогою до спеціалістів проекту USAID «Вода для агросектору».

У семінарі прийняли участь 27 осіб (9 чоловіків та 18 жінок).

Chulakivka community1

Chulakivka community2

 

Gornostayivka participation

 

Gornostayivka participation2

 

 

Представники місцевих громад та приватного сектора пройшли навчання з питань створення сільськогоспорадського кооперативу

Вівторок, 19 липня 2016, 06:23

Chulakivka cooperative1Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 13-14 липня 2016 року провів 2 семінари на тему: «Створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу» у селах Чулаківка Голопристанського району (13.07.16) та Горностаївка Новотроїцького району (14.07.16) Херсонської області.
У семінарах взяли участь представники сільських рад та громади сіл Чулаківка та Горностаївка, фермерських господарств «Аделаїда» та «Мир».
Метою проведення семінарів було підвищення рівня обізнаності про основні види та напрямки діяльності сільськогосподарської кооперації в Україні, основи створення та функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Під час проведення семінарів розглянуто наступні питання:
1. Сільськогосподарська кооперація в Україні
2. Принципи створення та основні поняття про сільськогосподарські обслуговуючи кооперативи. Ознаки кооперативу.
3. Види діяльності та правова основа кооперативу. Права та обов’язки членів кооперативу. Фінансова основа та процедури ліквідації кооперативу.

У ході семінарів учасники проявили зацікавленість до таких тем:
– Яким чином громада може використати отриманні знання для вирішення проблеми з заміною системи опалення в сільській школі?
– Яким чином впливати на представників влади на районному та обласному рівні задля вирішення нагальних проблем села та громади?

В результаті, учасники семінарів стали краще розуміти основи законодавства в галузі сільськогосподарської кооперації в Україні та отримали знання про створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в громадах.
Планується, що після семінару активні лідери громади та фермери почнуть вести роботу з створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, утворять ініціативну групу для розробки та затвердження Статуту кооперативу.

У семінарі прийняли участь 27 осіб (11 чоловіків та 16 жінок).

Chulakivka cooperative2

Chulakivka cooperative2

Chulakivka cooperative2

Chulakivka cooperative2

Chulakivka cooperative2

 

Проект "Вода для агросектору" USAID на Херсонщині - в дії! - сюжет АГРОВЕРКТОР

Субота, 18 червня 2016, 12:56

У с. Бургунка Бериславського району на Херсонщині завдяки підтримці Агентства з міжнародного розвитку USAID (спільно з ГО "Інститут розвитку аграрних ринків"введено в експлуатацію новий поливний водопровід (6 км). А відтак зрошувані землі підприємства "Бургунське" отримали додатково 170 га зрошуваних земель. 126 одноосібних господарств Бургунської сільради нарешті матимуть змогу зрошувати свої ділянки. І це не повний перелік вигоди, які отримали селяни і виробники завдяки підтримці американсього народу.

 

Про нас пишуть в херсонських виданнях: «Дайте напиться з «одинадцятого» водиці»

П'ятниця, 17 червня 2016, 12:53

На сайті «Видання «Новини Таврійського краю» 24 травня ц.р. розміщено статтю «ІІІ масштабний проект USAID розпочато в Новотроїцькому районі»
Детальніше за посиланням

kherson post 2016 6

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - Урочисте введення в експлуатацію трьох поливальних водопроводів

Четвер, 02 червня 2016, 12:40

DSCN9391

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

DSCN939131 травня - 1 червня 2016 року відбулось урочисте введення в експлуатацію трьох поливальних водопроводів на землях ТОВ «Агро-Співдружність» в с. Павлівка Генічеського району Херсонської області, фермерського господарства «Даніїл та СД» в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області та ПАТ «Бургунське» в с. Бургунка Бериславського району Херсонської області, модернізованих в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У церемонії взяли участь Директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Топчій В.М., радник Міністра аграрної політики та продовольства України Бічевий Р.В., Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М. та директор офісу економічного зростання регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Стівен Гоньйе.

На кошти проекту USAID було закуплено поліетиленові водопровідні труби та супутні матеріали. На кошти партнерів було проведено монтажні роботи та забезпечено запуск систем польових трубопроводів.

Довідка:
Проект USAID «Вода для агросектору» виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року. Проект працює над відновленням інфраструктури систем водопостачання у Херсонській області та спрямований на покращення економічної спроможності сільських виробників та конкурентоздатності сільських громад, шляхом відновлення їх доступу до водних ресурсів. До кінця проекту буде відновлено майже 20 км поливального водопроводу у 5 господарствах та 7,9 км питного водопроводу у смт. Високопілля Високопільського району. Очікується, що відновлена інфраструктура позитивно вплине на продуктивність праці, а також на розмір і передбачуваність врожайності сільськогосподарських культур. У подальшому планується поширення досвіду проекту USAID на інші громади в Херсонській області.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку: http://www.usaid.gov/uk/where-we-work/europe-and-eurasia/ukraine або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

 

 

 

Про нас пишуть в херсонських виданнях: В районній газеті "Трудова слава"

Четвер, 26 травня 2016, 12:33

В районній газеті «Трудова слава» розміщено статтю 19 травня 2016р. про новий проект в Горностаївці  «Плюс 45 тисяч доларів»

 kherson post 2016 5

 

ПРЕС-АНОНС - МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВОДОПРОВІД НА ЗЕМЛЯХ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА «ДАНІЇЛ ТА СД» В СЕЛІ ЧКАЛОВЕ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРОШЕННЯ БЛИЗЬКО 250 ГА ЗЕМЛІ

Вівторок, 24 травня 2016, 16:37

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 

ПРЕС-АНОНС

31 травня 2016 року о 14:00 відбудеться запуск напірного водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» (с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області), модернізованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». Модернізація поливального водопроводу на землях господарства «Даніїл та СД» забезпечить зрошення близько 250 га землі.

У заході приймуть участь Директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Топчій В.М., радник Міністра аграрної політики та продовольства України Бічевий Р.В., Голова Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєв А.А., заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Рищук Є.М., Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., Голова Новотроїцької районної ради Коцегубов Ю.А., Перший заступник голови Новотроїцької районної державної адміністрації Кондратенко О.Ю., голова Чкалівської сільської ради Сапрон В.В., директор офісу економічного зростання регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Стівен Гоньйе, директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 28.05.16).

 

ПРЕС-АНОНС - МОДЕРНІЗАЦІЯ ПОЛИВАЛЬНОГО ВОДОПРОВОДУ НА ЗЕМЛЯХ ПАТ «БУРГУНСЬКЕ» ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРОШЕННЯ НА 170 ГА ЗЕМЛІ

Вівторок, 24 травня 2016, 16:23

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 


ПРЕС-АНОНС

1 червня 2016 року о 10:00 відбудеться урочисте введення в експлуатацію поливального водопроводу на землях ПАТ «Бургунське» (с. Бургунка Бериславського району Херсонської області), модернізованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». Модернізація поливального водопроводу на землях ПАТ «Бургунське» забезпечить зрошення на 170 га землі.

У заході приймуть участь Директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Топчій В.М., радник Міністра аграрної політики та продовольства України Бічевий Р.В., Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., заступник Директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Степанова М.М., голова Бериславської районної державної адміністрації приходько М.О., заступник голова Бериславської районної ради Стаднік Н.В., голова Бургунської сільської ради Кубіч А.І., директор офісу економічного зростання регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Стівен Гоньйе, директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 28.05.16).

 

ПРЕС-АНОНС - МОДЕРНІЗАЦІЯ ПОЛИВАЛЬНОГО ВОДОПРОВОДУ НА ЗЕМЛЯХ ТОВ «АГРОСПІВДРУЖНІСТЬ» В СЕЛІ ПАВЛІВКА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРОШЕННЯ БЛИЗЬКО 429 ГА ЗЕМЛІ

Вівторок, 24 травня 2016, 15:12

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 ПРЕС-АНОНС

31 травня 2016 року о 10 год. 15 хв. відбудеться урочисте введення в експлуатацію поливального водопроводу на землях ТОВ «Агро-Співдружність» в с. Павлівка Генічеського району Херсонської області, модернізованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У заході приймуть участь Директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Топчій В.М., радник Міністра аграрної політики та продовольства України Бічевий Р.В., Голова Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєв А.А., заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Рищук Є.М., Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., голова Генічеської районної державної адміністрації Воробйов О.С., голова Генічеської районної ради Євстратов А.О., голова Павлівської сільської ради Бондар К.Д., директор офісу економічного зростання регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Стівен Гоньйе, директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 28.05.16).

 

Інформаційний ярмарок - «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво»

Вівторок, 24 травня 2016, 09:18

IMG 559217-18 травня 2016 року в приміщенні Верховної Ради України проходив дводенний щорічний "Інформаційний ярмарок", організований Програмою USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво».

У заході, разом з 40 організаціями громадянського суспільства та міжнародними донорськими організаціями прийняв участь і наш проект.
Депутатам, їхнім помічникам, апарату Верховної Ради та засобам масової інформації було запропоновано ознайомитись з роботою та результатами діяльності нашого проекту.

 

 

 

 

Про хід реалізації проекту у селі Горностаївка, Новотроїцького району Херсонської області

Середа, 18 травня 2016, 09:30

pipes2Розпочато поставку поліетиленових водопровідних труб на будівельний майданчик проекту «Реконструкція поливального водопроводу для зрошення земель ПОСП АФ «МИР» в с. Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області», що були придбані за кошти USAID. Всього буде відвантажено 525 метрів труб діаметром 630 мм. Проектом передбачається прокладання нового трубопроводу з його подальшим підключенням до Каховського магістрального каналу. Це забезпечить ефективне зрошення водою ділянки земель площею 440 га.

 

 

 

Продовжується виконання будівельно-монтажних робіт на пілотному майданчику «Будівництво питного водопроводу в с.м.т. Високопілля Високопільського району Херсонської області»

Вівторок, 17 травня 2016, 09:38

 DSCN2413Продовжується виконання будівельно-монтажних робіт на пілотному майданчику «Будівництво питного водопроводу в с.м.т. Високопілля Високопільського району Херсонської області» в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

На поточний момент викопано 2300 метрів траншеї, що складає третину від запланованого обсягу земельних робіт. Укладено в траншею та зварено 2100 метрів труб. Також виконується спайка засувок на центральній магістралі діаметром 160 мм та підв’язка вулиць Заводської, Української та Комсомольської.

 

 

На Херсонщині розпочато поливний сезон

Середа, 13 квітня 2016, 11:53

З 10 квітня в області розпочато поливний сезон, а саме в Каховському, Чаплинському та Новотроїцькому районах

emitternaya krapelna strchka strchka krapelnogo polivu 504 500x240

http://khoda.gov.ua/rozpochato-kampaniyu-z-ukladennya-dogovoriv-pro-nadannya-poslug-z-podachi-vodi-na-poliv-silskogospodarskix-kultur/

 

Реєстрація кооперативу «Борисфен - 2016»

Понеділок, 11 квітня 2016, 08:27

Реєстрація кооперативу в с. Чулаківка Громада с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області зареєструвала сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Борисфен - 2016» для реалізації проекту «Реконструкція зрошувальної системи на землях фермерського господарства «Аделаїда» в с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області.

Реконструкція зрошувальної системи дозволить розширити площу зрошуваних земель майже на 254 га, збільшивши, таким чином, продуктивність врожаю овочевої сільгосппродукції, і, відповідно, доходи пайовиків та членів кооперативу, а також Чулаківської сільської ради за рахунок збільшення надходжень податків до бюджету.

Новостворений сільськогосподарський обслуговуючий кооператив прийме участь в управлінні та обслуговуванні реконструйовано зрошувальної системи.

vipiska adelaida01

 

vipiska adelaida02

 

Про нас пишуть в херсонських виданнях: у громадсько-політичній газеті Високопільського району "Високе Поле"

Четвер, 31 березня 2016, 09:22

У громадсько-політичній газеті Високопільського району «Високе Поле» 25 березня ц.р. розміщено статтю «Вода для «Одинадцятого». Залишилося чекати недовго».

vusoke pole 25 03 2016

pdf Завантажити повну статтю

 

Про нас пишуть в херсонських виданнях: на сайті ХЕРСОН Онлайн общественно политическое интернет издание

Четвер, 31 березня 2016, 09:14

На сайті "ХЕРСОН Онлайн общественно политическое интернет издание" 29 березня ц.р. розміщено статтю «На Херсонщине внедряют проект "Вода для агросектора"»

kherson online 29 03 2016

 

Відеоролик про серію семінарів на тему «Методика формування та затвердження тарифів»

Середа, 30 березня 2016, 09:00

Відеоролик про серію семінарів на тему «Методика формування та затвердження тарифів, що були проведені фахівцями Інституту розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» в пілотних громадах в період з 15 по 22 березня цього року: 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Методика формування та затвердження тарифів»

П'ятниця, 25 березня 2016, 04:41

Chkalove trainings tariffs4

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 22 березня 2016 року провів семінар на тему: «Методика формування та затвердження тарифів».
Захід відбувся в актовій залі сільської ради с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області
У семінарі взяли участь представники громади, голова та працівники сільської ради, місцеві фермери та пайщики.
Мета проведення семінару – підвищення обізнаності членів громади в галузі формування та затвердження тарифів на послуги водопостачання. Планується, що в майбутньому вони почнуть приймати активну участь в обговоренні та затвердженні тарифів підприємства, що надає в цьому селі послуги поливального водопостачання.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Формування тарифу на послуги водопостачання.
2. Методика розрахунку тарифу.
3. Ключові законодавчі акти в сфері встановлення тарифів.
4. Елементи, що входять в склад розрахунку тарифу.
5. Рекомендації з оптимальної тарифної системи.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
• Чи можуть рішення сільської ради впливати на тарифи послуг водопостачання?
• Яким чином можна знизити втрати води в мережі та, відповідно, тарифи на послуги водопостачання?
• Що таке «багатотарифна система розрахунку»?

В результаті семінару його учасники почали краще розуміти з чого складається тариф на послуги водопостачання в сільській місцевості, ознайомилися з основними статтями витрат, що входять до тарифу на воду для сільського населення, навчилися розраховувати спрощений варіант тарифу на воду для своєї громади, дізналися про оптимальні форми тарифної системи в галузі водопостачання.
У семінарі прийняли участь 16 осіб.

Chkalove trainings tariffs1 Chkalove trainings tariffs2

 

Chkalove trainings tariffs3

 Chkalove trainings tariffs4

 

 

Про хід реалізації проекту у селі Високопілля Високопільського району Херсонської області

Понеділок, 21 березня 2016, 11:30

VysokopillyaВ ході реалізації проекту «Будівництво питного водопроводу в с.м.т. Високопілля Високопільського району Херсонської області» на кошти проекту USAID «Вода для агросектору» було закуплено 7945 м поліетиленових труб та супутні деталі. Матеріали вже доставлено на місце майбутнього будівництва та розпочато земельні роботи.

Метою проекту - є прокладання нового питного водопроводу разом із встановленням станції пом’якшення води та підключення його до існуючої артезіанської свердловини, що дозволить забезпечити якісною питною водою 961 мешканця села Високопілля. Наразі, лише 24% місцевих домогосподарств мають доступ до централізованого водопостачання.
 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Методика формування та затвердження тарифів»

П'ятниця, 18 березня 2016, 11:07

Pavlivka training tariffs2

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 17 березня 2016 року провів семінар на тему: «Методика формування та затвердження тарифів».
Захід відбувся у актовій залі ТОВ «Агро-Співдружність» с. Павлівка Генічеського району Херсонської області.
У семінарі взяли участь представники громади, керівництво, працівники та пайщики ТОВ «Агро-Співдружність».
Мета проведення семінару – підвищення обізнаності членів громади в галузі формування та затвердження тарифів на послуги водопостачання. Планується, що в майбутньому вони почнуть приймати активну участь в обговоренні та затвердженні тарифів підприємства, що надає в цьому селі послуги поливального водопостачання.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Формування тарифу на послуги водопостачання.
2. Методика розрахунку тарифу.
3. Ключові законодавчі акти в сфері встановлення тарифів.
4. Елементи, що входять в склад розрахунку тарифу.
5. Рекомендації з оптимальної тарифної системи.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
• Що входить до затрат операційної діяльності підприємств?
• Які основні складові прямих матеріальних витрат підприємств, що обслуговують системи водопостачання?
• Що входить до адміністративних витрат підприємств, що обслуговують системи водопостачання?
• Які техніко-економічні фактори впливають на вартість тарифу?

В результаті семінару його учасники почали краще розуміти з чого складається тариф на послуги водопостачання в сільській місцевості, ознайомилися з основними статтями витрат, що входять до тарифу на воду для сільського населення, навчилися розраховувати спрощений варіант тарифу на воду для своєї громади, дізналися про оптимальні форми тарифної системи в галузі водопостачання.
У семінарі прийняли участь 16 осіб.

Pavlivka training tariffs2

Pavlivka training tariffs1

Pavlivka training tariffs3

 

 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Методика формування та затвердження тарифів»

Четвер, 17 березня 2016, 22:54

Burgunka tariffs1

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 15 березня 2016 року провів семінар на тему: «Методика формування та затвердження тарифів».
Захід відбувся у с. Бургунка Бериславського району Херсонської області у актовій залі Будинку культури.
У семінарі взяли участь представники громади, керівництво, працівники та пайщики ПАТ «Бургунське».

Мета проведення семінару – підвищення обізнаності членів громади вгалузі формування та затвердження тарифів на послуги водопостачання. Планується, що в майбутньому вони почнуть приймати активну участь в обговоренні та затвердженні тарифів підприємства, що надає в цьому селі послуги поливального водопостачання.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Формування тарифу на послуги водопостачання.
2. Методика розрахунку тарифу.
3. Ключові законодавчі акти в сфері встановлення тарифів.
4. Елементи, що входять в склад розрахунку тарифу.
5. Рекомендації з оптимальної тарифної системи.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
• Що таке «тарифна ставка»?
• За рахунок чого формуються тарифи підприємств?
• За чий кошт та яким чином підприємствам, що надають послуги водопостачання, відшкодовуються субсидії соціально незахищених верств населення?

В результаті семінару його учасники почали краще розуміти з чого складається тариф на послуги водопостачання в сільській місцевості, ознайомилися з основними статтями витрат, що входять до тарифу на воду для сільського населення, навчилися розраховувати спрощений варіант тарифу на воду для своєї громади, дізналися про оптимальні форми тарифної системи в галузі водопостачання.
У семінарі прийняли участь 13 осіб.

Burgunka tariffs1

Burgunka tariffs3

Burgunka tariffs4

Burgunka tariffs2

 

ПРЕС-АНОНС тренінг на тему: «Методика формування та затвердження тарифів»

П'ятниця, 11 березня 2016, 13:10

competition-SWASAD-RO-2015-title

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-АНОНС

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» проводить тренінг на тему: «Методика формування та затвердження тарифів».

Тренінг відбудеться:
15 березня 2016 року - ПАТ «Бургунське» (село Бургунка, Бериславський район);
17 березня 2016 року - ТОВ «Агро – Співдружність» (село Павлівка, Генічеський район);
22 березня 2016 року - ФГ «Даниїл та СД» (село Чкалове, Новотроїцький район).

До участі у тренінгу запрошуються представники місцевих громад, органів місцевого самоврядування, адміністративний персонал виконкомів, депутати місцевих рад, фермери, пайщики, персонал господарюючих суб’єктів, комунальних підприємств тощо.

В програмі тренінгу буде розглянуто наступні питання:
• Формування тарифів на послуги водопостачання.
• Методика розрахунку тарифів.
• Ключові законодавчі акти в сфері встановлення тарифів.
• Елементи, що входять в склад розрахунку тарифів.
• Рекомендації з оптимальної тарифної системи.

.

 

Відеоролик про серію семінарів на тему «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери»

Середа, 09 березня 2016, 10:27

Відеоролик про серію семінарів на тему «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери», що відбулися в пілотних громадах в період з 9 по 16 лютого поточного року

 

Про нас пишуть в херсонських виданнях: на сайті Новотороїцької районної державної адміністрації

Вівторок, 23 лютого 2016, 15:39

На сайті Новотороїцької районної державної адміністрації 4 лютого ц.р. розміщено статтю «У районі проводиться відновлення зрошувальних земель»

Swasad RO novotroicka adm

 

Про нас пишуть в херсонських виданнях: інформаційна довідка на сайті інтернет-видавництва "Мост".

Понеділок, 22 лютого 2016, 15:36

В інтернет-видавництві "Мост" 20 лютого ц.р. висвітлено інформацію про проведені семінари «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери».

Swasad RO Most 2016

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери»

Середа, 17 лютого 2016, 10:27

Chkalove partnership training3

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 16 лютого 2016 року провів семінар на тему: «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери».
Захід відбувся у актовій залі сільської ради в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області.
У семінарі взяли участь представники громади, голова та співробітники сільської ради, фермери, пайщики.
Мета проведення семінару - підвищення технічного потенціалу членів громади, що приймають участь в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Децентралізація та місцеве самоврядування.
2. Інноваційній підхід до створення та розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.
3. Взаємодія з місцевими органами влади та бізнесом для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів.
4. Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.
5. Ефективне адміністративне керування.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
• Яким чином громада може вплинути на проблему цілодобового постачання питної води в селі?
• Як стимулювати представників бізнесу приймати участь в вирішенні соціальних проблем громади?

За підсумками заходу члени громади вирішили створити робочу групу для вирішення проблем цілодобового постачання питної води та газифікації села. Також ними було запропоновано провести в майбутньому тренінг щодо використання передових технологій у сільгоспвиробництві.

У семінарі прийняли участь 16 осіб.

Chkalove partnership training1 

Chkalove partnership training2

Chkalove partnership training3

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери»

Вівторок, 16 лютого 2016, 07:55

Pavlivka partnership training3

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 11 лютого 2016 року провів семінар на тему: «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери».
Захід відбувся у актовій залі ТОВ «Агро-Співдружність» в с. Павлівка Генічеського району Херсонської області.
У семінарі взяли участь представники громади, керівництво, працівники та пайщики ТОВ «Агро-Співдружність».
Мета проведення семінару - підвищення технічного потенціалу членів громади, що приймають участь в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Децентралізація та місцеве самоврядування.
2. Інноваційній підхід до створення та розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.
3. Взаємодія з місцевими органами влади та бізнесом для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів.
4. Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.
5. Ефективне адміністративне керування.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
• Чи має сільськогосподарській обслуговуючий кооператив право заключити договір на постачання питної води з комунальною службою, що обслуговує питний водопровід в селі?
• Яким має бути механізм взаємодії кооперативу, бізнесу та сільської ради для розробки спільних соціальних та комунальних проектів?

В результаті семінару його учасники почали краще розуміти функції сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в управлінні та експлуатації комунальних об’єктів, отримали знання про технічні параметри основних об’єктів, що входять в систему питного та поливного водопроводу, про взаємодію кооперативу, місцевих органів влади та бізнесу для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів.

У семінарі прийняли участь 15 осіб.

Pavlivka partnership training1


Pavlivka partnership training3

Pavlivka partnership training2

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери»

П'ятниця, 12 лютого 2016, 08:37

Burgunka partnership training1

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 9 лютого 2016 року провів семінар на тему: «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери».
Захід відбувся у актовій залі Будинку культури с. Бургунка Бериславського району Херсонської області
У семінарі взяли участь представники громади, керівництво, працівники та пайщики ПАТ «Бургунське».
Мета проведення семінару - підвищення технічного потенціалу членів громади, що приймають участь в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Децентралізація та місцеве самоврядування.
2. Інноваційній підхід до створення та розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.
3. Взаємодія з місцевими органами влади та бізнесом для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів.
4. Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.
5. Ефективне адміністративне керування.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
• Відповідно до яких критеріїв обирати членів громади в робочу групу кооперативу для участі в управлінні та експлуатації соціальних та комунальних об’єктів?
• Яким чином участь членів кооперативу в управлінні та експлуатації комунальних об’єктів дозволить покращити якість послуг, що надаються в комунальній та соціальній сферах?
В результаті семінару його учасники почали краще розуміти функції сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в управлінні та експлуатації комунальних об’єктів, отримали знання про технічні параметри основних об’єктів, що входять в систему питного та поливного водопроводу, про взаємодію кооперативу, місцевих органів влади та бізнесу для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів.

У семінарі прийняли участь 13 осіб.

Burgunka partnership training1

Burgunka partnership training2

Burgunka partnership training3

 

ПРЕС-АНОНС тренінг на тему: «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери»

П'ятниця, 29 січня 2016, 11:33

competition-SWASAD-RO-2015-title

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-АНОНС

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» проводить тренінг на тему: «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери».

Тренінг відбудеться:
9 лютого 2016 року - ПАТ «Бургунське» (село Бургунка, Бериславський район);
11 лютого 2016 року - ТОВ «Агро – Співдружність» (село Павлівка, Генічеський район);
16 лютого 2016 року - ФГ «Даниїл та СД» (село Чкалове, Новотроїцький район)

До участі у тренінгу запрошуються представники місцевих громад, органів місцевого самоврядування, адміністративний персонал виконкомів, депутати місцевих рад, фермери, пайщики, персонал господарюючих суб’єктів, комунальних підприємств тощо.

В програмі тренінгу буде розглянуто наступні питання:
• Децентралізація та місцеве самоврядування.
• Інноваційній підхід до створення та розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.
• Взаємодія з місцевими органами влади та бізнесом для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів.
• Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.
• Ефективне адміністративне керування.

 

Моніторинговий візит співробітників Інституту розвитку аграрних ринків у Херсонську область

Понеділок, 25 січня 2016, 09:13

20-21 січня 2016 року відбувся моніторинговий візит співробітників Інституту розвитку аграрних ринків у Херсонську область.
В ході візиту було проведено ряд робочих зустрічей з місцевими партнерами, в результаті яких підписано Меморандуми про співпрацю на 2016 рік в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору».

У херсонському офісі проекту USAID «Вода для агросектору» було проведено презентацію проектної пропозиції фермерського господарства «Аделаїда» с. Чулаківка Голопристанського району.

20012016 1

20012016 2

 

Круглий стіл «Засади подальшого реформування земельних відносин та функціонування ринку землі»

Понеділок, 30 листопада 2015, 23:49

24 листопада експерти проекту USAID «Вода для агросектору» прийняли участь у засіданні круглого столу «Засади подальшого реформування земельних відносин та функціонування ринку землі».

У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА та Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області, а також представники союзів, асоціацій фермерів та фермерських господарств, сільгоспвиробники, підприємці, землевласники, яким було запропоновано внести власні конкретні пропозиції для ініціювання змін в законодавство України.

Під час роботи круглого столу присутні обговорили можливість продажу земель сільськогосподарського призначення, якщо у 2016 році мораторій на їх продаж буде знято. В процесі обговорення було висловлено застереження щодо продажу меліоративних земель. З цього питання запропоновано внести зміни в закони України про меліорацію та Земельний кодекс.

rt 24112015

 

 

Тренінги з державно-приватного партнерства

Вівторок, 17 листопада 2015, 08:59

До Вашої уваги відеоролик про тренінги з державно-приватного партнерства, що відбулися в пілотних громадах в період з 21 по 29 жовтня поточного року.

 

 

Передача "Агровектор" про проект USAID "Вода для агросектору"

Вівторок, 10 листопада 2015, 10:59

Передача "Агровектор" про проект USAID "Вода для агросектору" в ефірі Херсонської обласної державної телерадіокомпанії "Скіфія" 4 листопада 2015 року

 

Хід реалізації проекту в с. Бургунка

Четвер, 05 листопада 2015, 10:38

До Вашої уваги відеоролик про хід реалізації проекту в с. Бургунка

 

Відеоролик про хід реалізації проекту в с. Чкалове:

Четвер, 05 листопада 2015, 06:14

До Вашої уваги відеоролик про хід реалізації проекту в с. Чкалове

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Державно-приватне партнерство»

Вівторок, 03 листопада 2015, 06:09

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 29 жовтня 2015 року провів семінар на тему: «Державно-приватне партнерство».

Захід відбувся с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області.

У семінарі взяли участь представники місцевої громади, сільської ради, фермери, пайщики.

Мета проведення семінару - підвищення рівня обізнаності членів громади про визначення та ознаки державно-приватного партнерства, процедури та угоди в його межах.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Визначення та ознаки державно-приватного партнерства.
2. Процедури та угоди в межах державно-приватного партнерства.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
– Як за допомогою державно-приватного партнерства забезпечити поливальним водопроводом все село?
– Хто стане власником об’єкту інфраструктури, що був побудований шляхом державно-приватного партнерства?
– Як розрахувати вклади сторін в спільний проект?

В результаті семінару його учасники стали краще розуміти основи законодавства в галузі державно-приватного партнерства в Україні та отримали знання про можливості державно-приватного партнерства. Визначили коло проблем громади, що можуть бути вирішені за допомогою державно-приватного партнерства.

У семінарі прийняли участь 16 осіб.

Chkalove training partnership

Chkalove training partnership1

Chkalove training partnership2

 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Державно-приватне партнерство»

Вівторок, 27 жовтня 2015, 09:23

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 22 жовтня 2015 року провів семінар на тему: «Державно-приватне партнерство».

Захід відбувся у с. Павлівка Генічеського району Херсонської області у конференц-залі ТОВ «Агро-Співдружність».

У семінарі взяли участь представники громади, депутати сільської ради, пайщики, керівництво та працівники ТОВ «Агро-Співдружність».

Мета проведення семінару - підвищення рівня обізнаності членів громади про визначення та ознаки державно-приватного партнерства, процедури та угоди в його межах.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Визначення та ознаки державно-приватного партнерства.
2. Процедури та угоди в межах державно-приватного партнерства.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
Як використати можливості державно-приватного партнерства для реконструкції питного водопроводу у селі?
Яким, окрім фінансового, може бути внесок громади в спільний з державою та приватними інвесторами проект?
Як залучити додаткові кошти через участь у грантових програмах?

В результаті семінару його учасники стали краще розуміти основи законодавства в галузі державно-приватного партнерства в Україні та отримали знання про можливості державно-приватного партнерства. Визначили коло проблем громади, що можуть бути вирішені за допомогою державно-приватного партнерства.

У семінарі прийняли участь 16 осіб.

training Pavlivka partnership1

training Pavlivka partnership2

training Pavlivka partnership3

 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Державно-приватне партнерство»

Понеділок, 26 жовтня 2015, 11:38

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 21 жовтня 2015 року провів семінар на тему: «Державно-приватне партнерство».

Захід відбувся у с. Бургунка Бериславського району району Херсонської області у актовій залі Будинку культури.

У семінарі взяли участь представники громади, голова та працівники сільської ради, керівництво та працівники ПАТ «Бургунське», пайщики.

Мета проведення семінару - підвищення рівня обізнаності членів громади про визначення та ознаки державно-приватного партнерства, процедури та угоди в його межах.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Визначення та ознаки державно-приватного партнерства.
2. Процедури та угоди в межах державно-приватного партнерства.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
Які проблеми дозволить вирішити державно-приватне партнерство?
Чи можливо за допомогою державно-приватного партнерства завершити розпочате у селі 3 роки тому будівництво газопроводу?
Які донорські програми можуть допомоги в вирішенні проблем заміни вікон у сільській школі?

В результаті семінару його учасники стали краще розуміти основи законодавства в галузі державно-приватного партнерства в Україні та отримали знання про можливості державно-приватного партнерства. Визначили коло проблем громади, що можуть бути вирішені за допомогою державно-приватного партнерства.

У семінарі прийняли участь 14 осіб.

Burgunka training partnership1

 

Burgunka training partnership2

 

Burgunka training partnership3

 

 

ПРЕС-АНОНС - семінар «Державно-приватне партнерство»

П'ятниця, 23 жовтня 2015, 06:01

competition-SWASAD-RO-2015-title

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-АНОНС

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» проводить семінар на тему: «Державно-приватне партнерство».

Семінар відбудеться 29 жовтня 2015 року о 12 годині в приміщенні Чкалівської сільської ради Новотроїцького району Херсонської області.

На семінар запрошуються представники місцевої громади, сільської ради, фермери, пайщики»,тощо.

В програмі семінару:

• Визначення та ознаки державно-приватного партнерства;

• Процедури та угоди в межах державно-приватного партнерства;

• Обговорення, відповіді на запитання, підведення підсумків семінару, заповнення анкети.

 

Хід будівництва поливального водопроводу для зрошення земель ТОВ "Агро-Співдружність" в с.Павлівка

Четвер, 15 жовтня 2015, 14:25

youtube pavlivka titleХід будівництва поливального водопроводу для зрошення земель ТОВ "Агро-Співдружність" в с.Павлівка Генічеського району Херсонської області в рамках  реалізації проекту USAID "Вода для агросектору"

 

Про нас пишуть: стаття в газеті "Трудова слава"

Середа, 30 вересня 2015, 06:44

Діяльність проекту в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області висвітлено у газеті «Трудова слава» (№ 37 від 10.09.2015) у статті «Вода для агросектору».

Стаття в форматі PDF

Trydoviy den

 

 

Про нас пишуть: стаття в газеті "Новий день"

Четвер, 24 вересня 2015, 13:44

Діяльність проекту висвітлено у херсонській газеті «Новий день» (№ 38 від 17.09.2015, стр. 23) у статті «Питна вода піде у житла».

new day article

 

Хід реалізації проекту в с. Павлівка Генічеського району

Вівторок, 22 вересня 2015, 14:00

В ході реалізації пілотного проекту «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ТОВ «Агро-Співдружність» в с.Павлівка Генічеського району Херсонської області», виконавці ретельно дотримуються плану пом'якшувальних природоохоронних заходів.
Так, при підготовці до риття траншей, знімається до 30 сантиметрів родючого шару ґрунту та складується на відстані до 10 метрів від місця риття траншей. Траншеї викопуються за допомогою малогабаритної техніки. Для вкриття вийнятого ґрунту, з метою попередження ерозії, використовується поліетиленова плівка. Після закінчення будівельно-монтажних робіт родючий шар ґрунту буде повернуто на місце, відповідно до проектних рішень, тобто буде здійснено рекультивацію.
Відходи, які утворюються після монтажу пластикових труб вивозяться з території виконання робіт щоденно на майданчик для тимчасового зберігання та в подальшому передаються на утилізацію.

new 22.09 1

new 22.09 2

 

Зареєстровано сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Співдружність-Павлівка»

Четвер, 17 вересня 2015, 09:09

З метою реалізації проекту «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ТОВ «Агро-Співдружність» в с.Павлівка Генічеського району Херсонської області», громада села зареєструвала сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Співдружність-Павлівка».

Розширення площі зрошуваних земель дозволить збільшити обсяг овочевої та іншої сільськогосподарської продукції на 50% та ефективно провадити посівну кампанію, що, в свою чергу, призведе до збільшення доходів пайовиків та Павлівської сільської ради за рахунок збільшення надходження податків.

Також передбачається створення 100 додаткових робочих місць.Pavlivka roster 01

Pavlivka roster 02

 

Етапи реалізації пілотних проектів

Понеділок, 14 вересня 2015, 12:17

В рамках реалізації пілотного проекту «Будівництво напірного польового поливального водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області» розпочато виконання будівельно-монтажних робіт: зварено перші 600 метрів труб.

В рамках реалізації пілотного проекту «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ТОВ «Агро-Співдружність» в с. Павлівка Генічеського району Херсонської області» продовжено виконання будівельно-монтажних робіт: прокопано 4658 метрів траншей, укладено 505 метрів труб.

В рамках реалізації пілотного проекту «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ПАТ «Бургунське» в с. Бургунка Бериславського району Херсонської області» ведуться будівельно-монтажні роботи: прокопано 3000 метрів траншей, зварено та укладено 2100 метрів труб, засипано бульдозером 300 метрів готового водогону.

Chkalove

Pavlivka

 

Реєстрація кооперативу в с. Бургунка

Четвер, 10 вересня 2015, 09:09

Громада с. Бургунка Бериславського району Херсонської області зареєструвала сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Бургунське джерельце» для реалізації проекту «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ПАТ «Бургунське» в с.Бургунка Бериславського району Херсонської області».

Новий поливальний трубопровід дозволить розширити площу зрошуваних земель на 430 га, збільшивши таким чином продуктивність врожаїв фруктів та овочів і, відповідно, доходи ПАТ «Бургунське» та членів кооперативу.
Очкується, що сільськогосподарський обслуговуючий кооператив прийме участь в управлінні системою зрошення, вирощуванні високорентабельних культур та подальшій реалізації отриманого врожаю на аграрному ринку.

Byrgynivka01 Byrgynivka02

 

Етапи реалізації пілотних проектів

П'ятниця, 04 вересня 2015, 09:10

В рамках реалізації пілотного проекту «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ТОВ «Агро-Співдружність» в с. Павлівка Генічеського району Херсонської області» водопровідні труби поставлено в повному об`ємі (1983 м), розпочато будівельно-монтажні роботи, 550 м труб укладено.

В рамках реалізації пілотного проекту «Будівництво напірного польового поливального водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області» відбулася поставка 3769 м водопровідних труб.

pups07 2015 01
pups07 2015 02

 

Моніторинговий візит представників USAID та проекту в Херсонську область

Четвер, 27 серпня 2015, 13:04

17-20 серпня відбувся моніторинговий візит представників USAID та проекту в Херсонську область з метою перевірки стану реалізації пілотних проектів та обговорення подальших дій.
В ході візиту було проведено ряд зустрічей з представниками пілотних проектів у смт. Високопілля Високопільського району, с. Бургунка Бериславського району, с.Чкалове Новотроїцького району та с.Павлівка Генічеського району.

У смт. Високопілля Високопільського району Херсонської області реалізовується пілотний проект «Реконструкція мережі централізованого водопостачання».
Під час зустрічі з головою селищної ради та головою комунального підприємства смт. Високопілля обговорили план пом’якшуючих природоохоронних заходів в рамках реалізації пілотного проекту. Особливу увагу замовника робоча група звернула на дотримання показників якості питної води у відповідність до вимог СанПіН. Було досягнуто домовленість про необхідність встановлення станції фільтрації води, яка подається артезіанською свердловиною у комунальну водомережу.

IMG 9025   IMG 9036 

У с. Бургунка Бериславського району Херсонської області, де реалізовується пілотний проект «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ПАТ «Бургунське», зустрілися з представниками ПАТ «Бургунське» та обговорили графік поставок пластикових труб для реалізації проекту.

IMG 9014


У с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області реалізовується пілотний проект «Будівництво напірного польового поливального водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД». У ході зустрічі з представниками ФГ «Даніїл і СД» було визначено графік поставок пластикових труб для реалізації проекту та обговорено результати врожаю 2015 року (у минулому році на землях села Чкалове успішно реалізовано пілотний проект будівництва поливального трубопроводу). Орієнтовно у жовтні цього року господарство зможе показати позитивну динаміку техніко-економічних показників у порівнянні з роками, коли ці землі залишалися без зрошення.

IMG 9185


В с. Павлівка Генічеського району Херсонської області реалізовується пілотний проект «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ТОВ «Агро-Співдружність». 20 серпня було доставлено 505 метрів поливної труби та виконано перші монтажні роботи: викопано траншею та спаяні перші стики труб. Разом з керівниками ТОВ «Агро-Співдружність» взяли участь в урочистій церемонії укладки перших метрів поливального водопроводу на землях Павлівської сільської ради.

IMG 9188

IMG 9215
IMG 9243
IMG 9257

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу»

Четвер, 23 липня 2015, 05:47

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 22 липня 2015 року провів семінар на тему: «Створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу».

Захід відбувся у с. Бургунка Бериславського району району Херсонської області.

У семінарі взяли участь представники громади, голова та депутати сільської ради, керівництво та працівники ПАТ «Бургунське», пайщики.

Мета проведення семінару - підвищення рівня обізнаності про основні види та напрямки діяльності сільськогосподарської кооперації в Україні, основи створення та функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Сільськогосподарська кооперація в Україні
2. Принципи створення та основні поняття про сільськогосподарські обслуговуючи кооперативи. Ознаки кооперативу.
3. Види діяльності та правова основа кооперативу. Права та обов’язки членів кооперативу. Фінансова основа та процедури ліквідації кооперативу.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
– Які розміри вкладів в спільні проекти?
– Чи забезпечить проект потреби мешканців всього села в зрошувальній воді?
– Чи збільшить участь в кооперативі дохід від виноградарства?
– Чи допоможе створення кооперативу вирішити інші нагальні проблеми села?

В результаті семінару його учасники стали краще розуміти основи законодавства в галузі сільськогосподарської кооперації в Україні та отримали знання про створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в громадах. Зрозуміли власну користь від створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу та вирішили прийняти участь в створенні СОК.

У семінарі прийняли участь 18 осіб.

 seminar 22072015 2
seminar 22072015 1

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу»

П'ятниця, 17 липня 2015, 04:16

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 16 липня 2015 року провів семінар на тему: «Створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу».

Захід відбувся у с. Павлівка Генічеського району Херсонської області.

У семінарі взяли участь представники громади, голови та депутати сільської ради, працівники ТОВ «Агро-Співдружність», фермери, пайщики.

Мета проведення семінару - підвищення рівня обізнаності про основні види та напрямки діяльності сільськогосподарської кооперації в Україні, основи створення та функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Сільськогосподарська кооперація в Україні
2. Принципи створення та основні поняття про сільськогосподарські обслуговуючи кооперативи. Ознаки кооперативу.
3. Види діяльності та правова основа кооперативу. Права та обов’язки членів кооперативу. Фінансова основа та процедури ліквідації кооперативу.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
- Яка різниця між виробничим та обслуговуючим кооперативом?
- Чи може стати членом кооперативу людина, що мешкає в іншій місцевості?

В результаті семінару його учасники стали краще розуміти основи законодавства в галузі сільськогосподарської кооперації в Україні та отримали знання про створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в громадах.

У семінарі прийняли участь 24 особи.

Seminar 20150716 

 

ПРЕС-АНОНС - семінар «Створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу»

Четвер, 16 липня 2015, 10:21

competition-SWASAD-RO-2015-title

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-АНОНС

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» проводить семінар на тему: «Створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу».

Семінар відбудеться 22 липня 2015 року об 11 годині в с. Бургунка Бериславського району Херсонської області (місце проведення уточнюється).

На семінар запрошено представників місцевої громади, органу місцевого самоврядування, депутатів місцевої ради, фермерів, пайщиків, персонал господарюючих суб’єктів, комунальних підприємств тощо.

У ході семінару буде розглянуто наступні питання:

• Сільськогосподарська кооперація в Україні.
• Принципи створення та основні поняття про сільськогосподарські обслуговуючи кооперативи. Ознаки кооперативу.
• Види діяльності та правова основа кооперативу. Права та обов’язки членів кооперативу. Фінансова основа та процедури ліквідації кооперативу.
• Обговорення, відповіді на запитання, підведення підсумків семінару.

 

ПРЕС-РЕЛІЗ - семінар «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив»

Середа, 15 липня 2015, 04:48

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ
ПРЕС-РЕЛІЗ

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 9 липня 2015 року провів семінар на тему: «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив».

Захід відбувся у с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області.

У семінарі взяли участь представники місцевої громади, органу місцевого самоврядування, депутати місцевої ради, фермери, пайщики, персонал господарюючих суб’єктів та комунальних підприємств тощо.

Мета проведення семінару - підвищення рівня обізнаності про основні види та напрямки діяльності сільськогосподарської кооперації в Україні, основи створення та функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

На семінарі було розглянуто наступні питання:
1. Сільськогосподарська кооперація в Україні
2. Принципи створення та основні поняття про сільськогосподарські обслуговуючи кооперативи. Ознаки кооперативу.
3. Види діяльності та правова основа кооперативу. Права та обов’язки членів кооперативу. Фінансова основа та процедури ліквідації кооперативу.

У ході семінару учасники проявили зацікавленість до таких тем:
- Яким має бути розмір паю для внесення в кооператив та хто визначає його?
- Яка різниця між членами та асоційованими членами кооперативу?
- Як розподіляється прибуток між членами кооперативу?
- Яка користь від кооперативу членам громади, що вирощують фрукти та овочі на своїх ділянках?

В результаті семінару його учасники стали краще розуміти основи законодавства в галузі сільськогосподарської кооперації в Україні та отримали знання про створення та функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в громадах.

Планується, що після проведення заходу активні лідери громади та фермери почнуть вести роботу зі створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, утворять ініціативну групу для розробки та затвердження Статуту кооперативу.

У семінарі прийняли участь 20 осіб.

seminar 09072015 1

seminar 09072015 2

 

Підписано меморандуми про співпрацю з переможцями конкурсу відбору пілотних проектів 2015 року у Херсонській області

П'ятниця, 03 липня 2015, 14:51

Інститут розвитку аграрних ринків, що забезпечує реалізацію проекту USAID «Вода для агросектору» підписав Меморандуми про співпрацю з переможцями конкурсу відбору пілотних проектів 2015 року у Херсонській області, а саме: з ФГ «Даніїл та СД» (с.Чкалове, Новотроїцький район), ПАТ «Бургунське» (с. Бургунка, Бериславський район), ТОВ «Агро-співдружність» (с. Павлівка, Геніченський район) та Високопільскою селищною радою (с.Високопілля, Високопільський район).

Цим документом підписанти засвідчили своє взаємне бажання співпрацювати, координувати та поєднувати свої ресурси і діяльність для забезпечення ефективного впровадження цілей проекту USAID «Вода для агросектору», a саме відновлення інфраструктури систем водопостачання та поліпшення водопостачання для сільського населення і сільськогосподарського виробництва.

Chkalovo

PAT Burgunka

Agrosodrugestvo

 

Проект USAID «Вода для агросектору» взяв участь в інформаційному заході «Університет USAID»

Понеділок, 25 травня 2015, 08:51

02-University-USAID-201520 травня 2015 року, проект USAID «Вода для агросектору» взяв участь в інформаційному заході «Університет USAID», який відбувся на кафедрі землеробства Херсонського Державного аграрного університету.

Під час основної частини заходу проект провів презентацію про свою роботу і досягнення у Херсонській області.

У другій, інтерактивній частині серед студентів університету було проведено вікторину-анкетування «Що ви знаєте про меліоративну систему у Херсонській області».

Переможців було нагороджено дипломами і призами.

 

Проект USAID «Вода для агросектору» взяв участь в «Інформаційному ярмарку – 2015»

Понеділок, 25 травня 2015, 08:31

2015may19-20-0719-20 травня проект USAID «Вода для агросектору» взяв участь у 7-й традиційній презентації-виставці ресурсів організацій, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді України під назвою «Інформаційний ярмарок – 2015».

Захід проводився Програмою USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» з метою поширення інформації серед парламентарів та працівників Апарату про наявні ресурси організацій української та міжнародної допомоги.

 

Конкурс відбору пілотних проектів для відновлення інфраструктури водопостачання у сільській місцевості завершено

Понеділок, 04 травня 2015, 05:23

ГО «Інститут Розвитку Аграрних Ринків» (далі – ІРАР), що забезпечує реалізацію Проекту USAID «Вода для агросектору», інформує про завершення конкурсу відбору пілотних проектів для відновлення інфраструктури водопостачання у сільській місцевості.

ІРАР отримав 21 конкурсну пропозицію з 11 районів Херсонської області.

Висловлюємо велику подяку всім учасникам за активну участь у конкурсі.
Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю.

З повагою
Керівник проекту
Віктор Андрієвський

 

Проект USAID «Вода для агросектору» оголошує конкурс відбору пілотних проектів для відновлення інфраструктури водопостачання у сільській місцевості

Середа, 25 березня 2015, 09:05

competition-SWASAD-RO-2015-title

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ


№ Р25-03/2015
25 березня 2015 р.


Шановні пані та панове!

 

ГО «Інститут Розвитку Аграрних Ринків» (далі – ІРАР), що забезпечує реалізацію Проекту USAID «Вода для агросектору» (далі «Проект USAID»), оголошує конкурс відбору пілотних проектів для відновлення інфраструктури водопостачання у сільській місцевості.

Метою Проекту USAID «Вода для агросектору» є відновлення систем водної інфраструктури та поліпшення водопостачання сільського населення та сільськогосподарського виробництва, що позитивно впливає на продуктивність праці, розмір і передбачуваність урожаїв сільськогосподарських культур, з накопиченням досвіду і відпрацюванням процедур для застосування в інших районах Херсонської області.

Учасник подає свою пропозицію у належно оформленому вигляді, повністю заповнивши Заяву на участь в проекті USAID «Вода для агросектору». Учасник має право звернутися за роз'ясненнями щодо документації до регіонального представника Проекту.

rtf Документація для учасників конкурсу.

Термін подання конкурсних пропозицій
Зацікавлені організації запрошуються подати свої пропозиції на учать у конкурсі до ІРАР не пізніше 17:00, 25 квітня 2015 року.

Запрошення до подання пропозицій, що додається, містить усю інформацію, необхідну учасникам конкурсу для підготовки та подання пропозиції.

ІРАР очікує на плідну співпрацю з сільськими громадами з метою покращення умов життя населення завдяки забезпеченню доступу до поліпшеної інфраструктури водопостачання та підвищення врожайності високорентабельних культур за рахунок нових або відремонтованих іригаційних систем.

Сподіваємося, що Ви знайдете можливість подати пропозицію для участі у цьому конкурсі.

З повагою 

Керівник проекту
Віктор Андрієвський

 

 

Меморандум про співпрацю між Херсонською обласною державною адміністрацією та ІРАР

Вівторок, 03 березня 2015, 12:56

kherson2015-0126 лютого 2015 року в рамках Проекту USAID «Вода для агросектору» було підписано Меморандум про співпрацю між Херсонською обласною державною адміністрацією та Громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків».

Проектом передбачено розгорнути діяльність у районах області, які будуть визначені на конкурсній основі. В районах впровадження проекту очікується покращення умов життя населення завдяки забезпеченню доступу до поліпшеної інфраструктури водопостачання та підвищення врожайності високорентабельних культур за рахунок нових або відремонтованих іригаційних систем.

Метою проекту є відновлення систем водної інфраструктури і покращення водопостачання для сільського населення і сільськогосподарського виробництва з позитивним впливом на продуктивність, обсяг і передбачуваність сільськогосподарських врожаїв та належне документування отриманого досвіду для поширення підходу на інші громади Херсонської області.

kherson2015-02

kherson2015-03

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL