Інформація про проект

Проект USAID «ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ» - Інформація про проект

kherson-map-2015

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ


Березень 2016

МЕТА ПРОЕКТУ

Відновлення систем водної інфраструктури та поліпшення водопостачання сільського населення та сільськогосподарського виробництва, що позитивно впливає на продуктивність праці, розмір і передбачуваність урожаїв сільськогосподарських культур, з накопиченням досвіду і відпрацюванням процедур для застосування в інших районах Херсонської області.

ЦІЛІ ПРОЕКТУ

Роботу проекту буде направлено на поширення набутого досвіду та на поліпшення водопостачання для сільського населення  і сільськогосподарського виробництва у відібраних громадах Херсонської області. В районах впровадження проекту  очікується покращення умов життя 10% населення завдяки  забезпеченню доступу до поліпшеної  інфраструктури водопостачання та  підвищення врожайності високорентабельних культур на 5000 гектарів за рахунок нових або відремонтованих іригаційних систем.

Зокрема, діяльність проекту направлена на виконання наступних  завдань:

• підвищення потенціалу пілотних громад для нарощування та підвищення врожайності високорентабельних культур;
• мобілізація та створення громади, яка приймає участь в управлінні водними ресурсами, завдяки забезпеченню доступу до поліпшеної інфраструктури водопостачання, що є громадською власністю;
• поліпшення державно-приватного діалогу шляхом вдосконалення нагляду з боку громадян і залучення їх до формування політики та прийняття рішень на рівні органів місцевої влади Херсонської області.

Дата початку проекту: 22 січня 2015 року
Дата закінчення проекту: 21 січня 2017 року

ВИКОНАНО НА ЦЕЙ ЧАС

• У Новотроїцькому, Бориславському, Генічеському, Високопільському та Голо- пристанському районах визначені місця впровадження пілотних проектів. Підписано меморандуми про співпрацю з переможцями відбору пілотних проектів.
• Створено 3 водогосподарські кооперативи в селах Бургунка Бериславського району, Павлівка Генічеського району, Чулаківка Голопристанського району Херсонської області.
• Проведено дванадцять навчальних семінарів з питань створення та функціонування сільськогосподарських кооперативів, державно-приватного партнерства, участі громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери та методики формування та затвердження тарифів. Всього у семінарах пройшло навчання 197 осіб.
• Закуплено, поставлено та прокладено 10177 м труб в трьох пілотних проектах у Новотроїцькому, Бориславському та Генічеському районах.
• Закуплено та доставлено 7945 м труб та супутнє обладнання для пілотного проекту у селі Високопілля Високопільського району. Розпочато земельні роботи.
• Експерти проекту прийняли участь у розробці Стратегії з питань відновлення систем зрошення в рамках роботи Координаційної ради при Міністерстві аграрної політики України.

SwasadRO map2016

 

Веб-сторінка проекту на Facebook

 

 

Проект USAID «Вода для агросектору»

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) спільно з Інститутом розвитку аграрних ринків розпочинають новий проект спрямований на подальше оновлення інфраструктури систем водопостачання з метою поліпшення водопостачання для сільського населення і сільськогосподарського виробництва в окремих громадах Херсонської області. В рамках дворічного проекту USAID «Вода для агросектору» з бюджтом 1,9 млн доларів особлива увага буде приділена позитивному впливу на продуктивність праці, розмір і передбачуваність врожайності сільськогосподарських культур; мобілізації та залученню місцевих громад до управління водними ресурсами; забезпеченню доступу до удосконаленої інфраструктури, яка є у власності громади; наділенню громади правами на використання та управління водними ресурсами (наприклад, через створення кооперативу з управління використанням води, як одної з сторін державно-приватного партнерства); розробці механізму сталого фінансування систем водопостачання, який можна буде застосувати і в інших господарствах.

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL