Заходи Проекту «Вода для агросектору»

Публікація в газеті Трудова Слава

Понеділок, 15 вересня 2014, 09:08

Swasad-chkalovo-newspaper

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Реалізація проекту

П'ятниця, 12 вересня 2014, 07:31

 

Публікація в місцевій газеті

Понеділок, 11 серпня 2014, 10:59

Swasad-newspapper1

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ

Середа, 25 червня 2014, 12:26

Громадська Організація "Інститут розвитку аграрних ринків", в рамках проекту "Вода для агросектору", який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує тендер на постачання матеріалів та виконання робіт по пілотному проекту "Реконструкція поливного поливного водопроводу в с.Новокаїри Новокаїрської сільської ради Бериславського району, Херсонської області".

Тендерну документацію для учасників торгів розміщено на сайті:
www.amdi.org.ua в розділі «Вакансії та закупівлі»

Кінцевий термін подання пропозицій - 3 липня 2014 р.

Завантажити тендерну документацію

 

ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ

Середа, 25 червня 2014, 12:22

Громадська Організація "Інститут розвитку аграрних ринків", в рамках проекту "Вода для агросектору", який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує тендер на постачання матеріалів та виконання робіт по пілотному проекту "Відновлення зрошення на землях сільськогосподарського призначення в с. Чкалово, Новотроїцького району, Херсонської області".

Тендерну документацію для учасників торгів розміщено на сайті:
www.amdi.org.ua в розділі «Вакансії та закупівлі»

Кінцевий термін подання пропозицій - 3 липня 2014 р.

Завантажити тендерну документацію

 

Кому і чому бракує води на Херсонщині?

П'ятниця, 23 травня 2014, 11:37

Swasad-smi2Як відомо, жителі нашої області мешкають у найбільш посушливій зоні півдня України. В непростих умовах,особливо з настанням спекотного літа, опиняється більшість населення Херонщини, не маючи достатнього водозабезпечення для нормального існування, ведення сільського господарства та поливу присадибних ділянок.

Особливо скрутно тим, хто має великі площі теплиць та городів під вирощування городини, яка складає основний родинний прибуток, та фермерам, котрі використовують систему зрошення на полях. Хоча і людям з присадибним господарством та домашньою худобою в тих населених пунктах, де відсутнє водозабезпечення в достатній кількості, під час спекотного і посушливого літа живеться нелегко.

Тож в сьогоднішніх умовах, за відсутності достатнього водопостачання на території Херсонської області значно обмежується економічний потенціал місцевих сільгосптоваровиробників,зменшуючи їхні шанси на очікування хорошого врожаю і, відповідно, прибутку.

Запорукою стабільного розвитку області в цілому та аграрної галузі зокрема, повинно стати відновлення систем водної інфраструктури та поліпшення водопостачання сільського населення та сільськогосподарського виробництва, що позитивно вплине на продуктивність праці, розмір і передбачуваність урожаїв сільськогосподарських культур.

Сьогодні однією із проблем щодо ефективності зрошення є незадовільний технічний стан зрошувальних систем, відсутність водозабезпечення сіл, низька якість питної води, застарілі технології поливу.

Детальніше...

 

Аграрії Новотроїцького району планують збільшити площу поливних земель

П'ятниця, 16 травня 2014, 14:08

Swasad-smi1Управлінням агропромислового розвитку за сприянням Новотроїцької районної державної адміністрації підготовлено та надано матеріали по можливому відновленню зрошувальних систем на території Чкалівської сільської ради, які на даний час орендуються ФГ «Данііл та СД» для участі у конкурсному відбору за американською програмою USAID.

У разі позитивного вирішення фінансування реалізація даного проекту дасть можливість здійснювати полив сільськогосподарських культур на додаткових 380 га ріллі. Такий крок є вкрай важливим для збільшення робочих місць для громадян в частині обслуговування зрошення, прийняття участі в вирощуванні городини, баштанних культур та отримання стабільно високих врожаїв.

Джерело: ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

USAID ПРЕДСТАВИВ СВОЮ РОБОТУ У СІМФЕРОПОЛІ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА

Четвер, 06 червня 2013, 12:36

1 червня 2013 року, проект SWaSAD «Вода для агросектору» взяв участь у презентації напрямів діяльності Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – Містечко USAID, що проводилась під час святкування дня міста Сімферополь.

У ході заходу відвідувачі мали можливість перевірити якість води. Команда Проекту, з використанням мобільної лабораторії "Біотокс-10М", провела випробування кількох десятків зразків питної води і надала результати відвідувачам.

Крім того, Віктор Андрієвський, керівник ​​проекту, в інтерв'ю програмі місцевого телебачення розповів про мету проекту, райони реалізації та очікувані результати.

 

Телепрограмма "Фокус" про містечко USAID в Сімферополі (ефір 04.06.2013)

День міста Сімферополь, парк ім. Гагаріна

Співробітники проекту SWaSAD «Вода для агросектору Криму» перевіряють проби води

Віктор Андрієвський, керівник ​​проекту SWaSAD, дає інтерв'ю місцевій телевізійній програмі

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL