Фінансові системи та діалог в аграрній політиці

ПРОЕКТ ФІНАНСОВІ СИСТЕМИ ТА ДІАЛОГ В АГРАРНІЙ ПОЛІТИЦІ

 

ФІНАНСОВІ СИСТЕМИ ТА ДІАЛОГ В АГРАРНІЙ ПОЛІТИЦІ


Опис проблеми

Україна має великий потенціал, щоб значно збільшити виробництво сільськогосподарської продукції. Тим не менш сьогодні, аграрний сектор України використовує менш ніж половину своєї потужності. З 42 млн. га високородючих сільськогосподарських земель, менш ніж 3 млн. га обробляються з використанням сучасних технологій і більш ніж 7 млн. га не обробляються. Зростання аграрного сектора в Україні значно обмежується непередбачуваною і непослідовною сільськогосподарською політикою, відсутністю доступу до фінансових ресурсів і слаборозвиненістю ринків і ринкової інфраструктури.

Мета проекту

Підтримка широкого економічного зростання за рахунок більш відкритого та конкурентоспроможного аграрного сектора.

Цілі проекту

• розширення доступу до фінансування сільського господарства шляхом розробки правових платформ та інструментів для ефективного кредитування під заставу майбутнього та зібраного врожаїв;
• зміцнення державно-приватного діалогу з питань політики, механізми якого призведуть до більш передбачуваної та прозорої сільськогосподарської політики, залученню інвестицій у даний сектор.

Завдання проекту

Завдання 1: Підтримка впровадження механізму кредитування під заставу майбутнього урожаю відповідно до міжнародної практики з метою розширення доступу малих та середніх сільгоспвиробників до кредитних ресурсів.

Завдання 2: Удосконалення законодавства, що регулює обіг складських документів на зерно для розширення доступу малих та середніх сільгоспвиробників до фінансових ресурсів.

Завдання 3: Сприяння та зміцнення державно-приватного партнерства з метою становлення більш прозорої і ринково орієнтованої сільськогосподарської політики на стійкій основі.

Очікувані результати

• Фінансові установи та постачальників ресурсів почнуть надавати кредити для сільгоспвиробників під заставу майбутнього урожаю.
• Фінансові установи та постачальників ресурсів почнуть надавати кредити для сільгоспвиробників під заставу зібраного урожаю.
• Сталі і прозорі механізми державно-приватного партнерства, сприятимуть збільшенню інфестиційної привабливості і приведенню сільськогосподарської галузі у відповідність з правилами СОТ.

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL