Серед нещодавно закінчених та поточних проектів ІРАР наступні:

ІРАР був ключовою командою у створенні системи складської документації на зерно у проекті ЄБРР та АМР США "Впровадження системи складських свідоцтв на зерно в Україні". Зараз Інститут займається поширенням системи в Молдові, проводить переговори із представниками Грузії, а також продовжує подальшу розробку системи в Україні у якості субпідрядника нового проекту ЄБРР.

Інститут також є виконавцем проекту «Реформа у галузі сільського господарства, вдосконалення законодавчо-нормативної бази» Агентства США з міжнародного розвитку. Фахівці ІРАР працюють над розробкою проектів законодавчо-нормативних актів, реформуванням систем оподаткування та субсидіювання у зв’язку із вступом України до СОТ, гармонізацією стандартів, реструктуризацією УААН та питаннями дерегулювання.

ІРАР також надає поради з питань аграрної політики та регуляторної реформи, антикорупційних заходів урядам України та Молдови, займається розробкою заходів по інтеграції аграрних ринків країн Чорноморського басейну на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України у відповідності із зверненням від уряду Молдови.

Експерти ІРАР були залучені до розробки плану дій корпорації «Виклики тисячоліття».

Команда ІРАР приймає участь у гармонізації стандартів зернової та тваринницької галузей з вимогами міжнародних систем управління якістю та обліку інформації, в тому числі виконує роботу на замовлення Міністерства аграрної політики України у цій сфері, проводить іншу науково - дослідницьку роботу.

Інститутом підписано меморандуми про співробітництво з багатьма українськими та міжнародними організаціями, серед яких Організація ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО), компанією «QED», Міністерством аграрної політики України, Комітетом ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, Українською зерновою асоціацією, Національною аграрною палатою, Українською аграрною конфедерацією, Національною асоціацією дорадчих служб, Асоціацією фермерів України, Українською асоціацією платників податків України. Інститутом також ініційовано створення Громадських рад при профільному Комітеті Верховної Ради України, Секретаріаті Президента України та Міністерстві аграрної політики.

Інститутом розпочато роботу по створенню національних відділень декількох міжнародних асоціацій. ІРАР вже отримав згоду на це з боку Міжнародної асоціації виробників тваринницької продукції, Європейської асоціації виробників тваринницької продукції, дирекцій ICAR and Interbull, тощо.

ІРАР розробляє та проваджує електроні реєстри, IT технології, комп’ютерні системи та мережі, проводить дослідження у галузі передових та енергозберігаючих технологій, розробляє стратегії розвитку відновлювальних джерел енергії.

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL