Заходи

Матеріали міжнародної конференції - Перспективи впровадження в Україні системи кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу майбутнього врожаю та заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні. Міжнародний досвід

 

7 листопада 2012 року в рамках проекту АМР США «Фінансові системи та діалог в аграрній політиці», під патронатом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики, продовольства України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, компаній БАСФ, Сингента, Сантрейд  (Бунге) Інститут розвитку аграрних ринків провів Міжнародну конференцію «Перспективи впровадження в Україні системи кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу майбутнього врожаю та заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні. Міжнародний досвід».

 

 

 

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з матеріалами конференції:

Перспективи впровадження в Україні системи кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу майбутнього врожаю та заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні. Міжнародний досвід - інформаційна записка

Завантажити

 

Аграрні розписки (CPR) – досягнення та недоліки. Досвід Бразилії
Девід Теліо,
Менеджер з торгового кредитування та товарообміну
компанія Сингента, Бразилія

Завантажити

Аграрні розписки (CPR) як інструмент, що удосконалює фінансування у сільському господарстві
Александре Куросакі,
Менеджер з управління ризиками, компанія БАСФ

Завантажити

Система  кредитування під заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні (щодо Гарантійного фонду виконання зобов'язань за складськими документами на зерно)
Клюца Сергій Олександрович,
Консультант з юридичних питань компанії БАСФ

Завантажити

 

Система стягнень, страхування та реєстрація аграрних розписок
Рабенко Сергій Львович,
Радник з юридичних питань Міжнародної фінансової корпорації

Завантажити

 

Інтеграція систем кредитування складських документів на зерно та сільськогосподарських товаровиробників під заставу майбутнього врожаю та заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні в Україні
Андрієвський Віктор Євгенович,
Директор Інституту Розвитку Аграрних ринків

Завантажити

 

Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000» оголошує IV Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

До участі у конкурсі запрошуються молоді дослідники віком до 35 років

Конкурс складається з 3-х конкурсних номінацій:
• Конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми). 
• Конкурс бізнес-ідей.
• Конкурс соціальних проектів.

Переможці у кожній віковій категорії та конкурсній номінації нагороджуються дипломами та грошовими преміями.

Детальніше...

 

«Теорія і практика ринків» (№ 1/2009(8))

Панове!

Раді повідомити Вам про вихід чергового номера журналу
«ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА РИНКІВ» (№ 1/ 2009 (8)).

Отримати друкований примірник можна у офісі ІРАР за адресою:
вул. Михайлівська 24 б, офіс 81, 83
м. Київ, Україна 01001.
Контактна особа:
Тамара Зикова
Фахівець з питань зв'язків з громадськістю.
(+38 044) 3907008

 

Про відродження кооперації на «Агро-2009»

11 червня 2009 року з 11 до 13 години у павільйоні №12 Національного комплексу «Експоцентр України» (проспект Академіка Глушкова, 1,
в рамках ХХІ Міжнародної виставки-ярмарку «Агро-2009» проходитиме
Круглий стіл на тему: «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ОБСЛУГОВУЮЧА КООПЕРАЦІЯ: ВІДРОДЖЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ».

Організатори – Міністерство аграрної політики України, Інститут розвитку аграрних ринків, Міжнародна Благодійна Фундація «Хайфер Проджект Інтернешенл».

Детальніше...

 

Про земельні відносини на «Агро-2009»

11 червня 2009 року з 9 до 11 години у павільйоні №4 Національного комплексу «Експоцентр України» (проспект Академіка Глушкова, 1) в рамках ХХІ Міжнародної виставки-ярмарку «Агро-2009» на території проходитиме Круглий стіл «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ».

Організатори – Міністерство аграрної політики України, Інститут розвитку аграрних ринків.

 

Детальніше...

 

Національний молодіжний форум «Новітній інтелект України»

11 квітня 2009 року в приміщенні столичного Українському Домі пройшов Національний молодіжний форум «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ». Форум є завершальною частиною Всеукраїнського молодіжного конкурсу «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ», який вже втретє проводить Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000».

Організатори та партнери форуму – Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Державний департамент інтелектуальної власності, Інститут обдарованої дитини, Союз обдарованої молоді та інші державні й громадські інституції, які займаються розвитком та підтримкою талановитої молоді.

Детальніше...

 

Вийшов у світ черговий номер журналу «Теорія і практика ринків» ( № 3-4/ 2008 (6-7))

Панове!

Раді повідомити Вам про вихід чергового номера журналу 
«ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА РИНКІВ» (№ 3-4/ 2008 (6-7)).

Отримати друкований примірник можна у офісі ІРАР за адресою:
вул. Михайлівська 24 б, офіс 81, 83
м. Київ, Україна 01001.
Контактна особа:
Тамара Зикова
Фахівець з питань зв'язків з громадськістю.
(+38 044) 3907008

 

Україна – перший рік в СОТ: вплив на аграрний сектор

4 березня 2009 року з 10 до 17 години проходитиме Круглий стіл «УКРАЇНА – ПЕРШИЙ РІК В СОТ: ВПЛИВ НА АГРАРНИЙ СЕКТОР»

Організатори: Міністерство аграрної політики України та Програма Реформування та модернізації сільськогосподарського сектору України (FARM) за участі Національного університету біоресурсів та природокористування, Національної академії аграрних наук України, Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, Посольства Канади в Україні.

Детальніше...

 

Раді повідомити Вам про вихід чергового номера журналу «Теорія і практика ринків» (№ 1-2/ 2008 ( 4-5)) присвяченого висвітленню проблем земельних та майнових відносин в Україні

Панове!
Раді повідомити Вам про вихід чергового номера журналу
«ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА РИНКІВ»
(№ 1-2/ 2008 (4-5)).
Головна тема даного номера - земельні та майнові відносини в Україні.і.

Отримати друкований примірник можна у офісі ІРАР за адресою:
вул. Михайлівська 24 б, офіс 81, 83
м. Київ, Україна 01001.
Контактна особа:
Тамара Зикова
Фахівець з питань зв'язків з громадськістю.
(+38 044) 3907008

 

Протокол наради експертів країн-членів ГУАМ з впровадження системи складських документів на зерно

Підписаний протокол за результатами наради експертів країн-членів ГУАМ з впровадження системи складських документів на зерно.

Завантажити

 

Відбулася нарада експертів країн-членів ГУАМ з впровадження системи складських документів на зерно

22-23 вересня 2008 року у Києві пройшла нарада експертів країн-членів ГУАМ з впровадження системи складських документів на зерно, співорганізатором якої виступив Інститут розвитку аграрних ринків.

У нараді взяли участь експерти країн-членів ГУАМ. У обговоренні питань також приймали участь експерти із США, Голландії, Сербії, Болгарії, а також народні депутати України, представники міністерств і відомств України, громадських та професійних організацій аграрного профілю, а також представники міжнародних організацій, зокрема - Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку, Агентства США з міжнародного розвитку, Представництва Європейської комісії в Україні.

Детальніше...

 

Стенограма круглого столу «Громадське обговорення проектів Закону України «Про ринок земель»

9 квітня 2008 року у конференц-залі адміністративного будинку Верховної Ради України відбувся круглий стіл «ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО РИНОК ЗЕМЕЛЬ». Враховуючи величезну зацікавленість учасників засідання наводимо стенограму даного заходу.

Завантажити

 

Інститут розвитку аграрних ринків, як співорганізатор, запрошує Вас взяти участь у науково-практичному семінарі-нараді “Пріоритетні напрямки залучення інвестицій в аграрний сектор економіки”

13 червня 2008 року у рамках ювілейної XX Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «Агро-2008» Міністерство аграрної політики України та Інститут розвитку аграрних ринків проводять семінар-нараду «ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В АГРАРНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ».

Які інвестиції потрібні сільському господарству України та як організувати співпрацю з інвесторами, що треба для того, щоб створити сприятливий інвестиційний клімат, яка роль органів влади та професійних організацій у цих процесах, досвід залучення інвестицій провідних агрокомпаній країни – такі головні теми семінару.

Детальніше...

 

Інститут розвитку аграрних ринків, як співорганізатор, запрошує Вас взяти участь у семінарі “Аграрний ринок: стан та перспективи”

12 червня 2008 року в рамках XX ювілейної Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «Агро-2008» Міністерство аграрної політики України та Інститут розвитку аграрних ринків проводять семінар «АГРАРНИЙ РИНОК: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

До участі у роботі семінару запрошуються сільськогосподарські товаровиробники та представники аграрного бізнесу, представники органів влади, в тому числі місцевої, професійні громадські та міжнародні організації, фінансові компанії, науковці, ЗМІ.

 

Детальніше...

 

Інститут розвитку аграрних ринків, як співорганізатор, запрошує Вас взяти участь у засіданні круглого столу з питання: «Громадське обговорення проекту Закону України «Про ринок земель»

Засідання відбудеться 9 квітня 2008 року у конференц-залі адміністративного будинку Верховної Ради України (м. Київ, вул. Банкова 6-8, ІІ поверх).
Початок реєстрації учасників: 10 год.15 хв.
Початок роботи: 11 год.00 хв.

До участі у засіданні круглого столу запрошуються народні депутати України, керівники міністерств і державних комітетів, представники органів місцевого самоврядування, сільськогосподарських товаровиробників, науки, громадськості, бізнесу (зокрема аграрного, у сфері обігу нерухомості, банківського, інвестиційного, фінансового тощо) та створених ними організацій, представники міжнародних організацій і засобів масової інформації, акредитованих у Верховній Раді України.

Детальніше...

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL