П'ятниця, 10 січня 2014, 12:47
Метою Концепції є визначення основних організаційних, технічних та технологічних принципів і механізмів створення автоматизованої системи «Реєстр аграрних розписок» (далі – АС «Реєстр аграрних розписок», АС або Система), призначеної для ведення обліку обов’язкових реквізитів виданих та погашених аграрних розписок; визначення основних етапів її створення та впровадження; її подальшої інтеграції з іншими елементами інформаційно-аналітичної системи, що охоплює автоматизацію основних бізнес-процесів агарного сектору, зокрема системи складських документів на зерно.
КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ «Реєстр аграрних розписок»
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму примусового виконання зобов’язань за аграрними розписками»
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування операцій з аграрними розписками)
ПРОЕКТ ЛИСТА ГОЛОВІ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ пану Соркіну І. В. щодо внесення відповідних змін до нормативно правових актів Національного банку України
Політики, чиновники, науковці, представники аграрного бізнесу дійшли до спільної думки, що додаткові витрати для виробників, переробників і споживачів сільськогосподарської продукції спричинюються відсутністю цивілізованих прозорих каналів просування сільськогосподарської продукції від виробника до кінцевого споживача на вигідних для всіх учасників процесу умовах, а при їх формуванні не обійтися без оптових продовольчих ринків. Дискусія точиться навколо питання, як за відсутності спеціального законодавства, яке б передбачало державну підтримку таких ринків, знайти легальні канали для такої підтримки. І видається цілком резонною думка про те, щоб розглядати оптові ринки як інновації і застосувати до них механізми підтримки, передбачені законодавством.
Осташко Т.О.