ВІДКРИТТЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАННЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА МЕШКАНЦІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 

3 листопада 2016 року у Херсонському державному аграрному університеті відбулося урочисте відкриття тренінгового центру «Партнерство у сталому водопостачанні для сільськогосподарського розвитку», створеного в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

Відкриття тренінгового центру – це одне із завдань проекту USAID «Вода для агросектору». Центр буде проводити безкоштовні семінари та тренінги, надавати юридичні та технічні консультації по створенню кооперативів з управління водними ресурсами для представників громад і кооперативів.

У церемонії взяли участь в.о. Ректора Херсонського державного університету Яремко Ю.В., Декан факультету водного господарства Артюшенко В.В., Завідувач кафедри сільськогосподарських меліорацій Грабовська Л.М., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., фінансовий директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків» Дем`яненко І.Б.

Між Громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків», що забезпечує реалізацію проекту USAID «Вода для агросектору» та Херсонським державним аграрним Університетом було підписано Меморандум про співпрацю.

traning center 01

traning center 02

traning center 03

traning center 04

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL