Main | Main | AMDI news | ПРЕС-АНОНС - Запуск поливального водопроводу у с. Новокаїри Бериславського району Херсонської області

Agrarian Markets Development Institute News

ПРЕС-АНОНС - Запуск поливального водопроводу у с. Новокаїри Бериславського району Херсонської області

Runing-water-supply-Chkalovo-Title

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ


1 жовтня 2014 р.

Прес-анонс

 

МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВОДОПРОВІД
ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ДОСТУП ДО ПОЛИВНОЇ ВОДИ 1100 МЕШКАНЦІВ СЕЛА

8 жовтня 2014 року о 10 год. 30 хв. відбудеться запуск поливального водопроводу у с. Новокаїри Бериславського району Херсонської області, модернізованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У заході приймуть участь директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Ярмак В.О., Голова Новокаїрської сільської ради Непомнящий П.Л., директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з липня 2012 року.

Проект USAID працює над відновленням інфраструктури систем водопостачання у Херсонській області та спрямований на покращення економічної спроможності сільських виробників та конкурентоздатності сільських громад, шляхом відновлення їх доступу до водних ресурсів.
Очікується, що відновлена інфраструктура позитивно вплине на продуктивність праці, а також на розмір і передбачуваність врожайності сільськогосподарських культур. У подальшому планується поширення досвіду проекту USAID на інші громади в Херсонській області.

З питань акредитації і бронювання місця в автобусі для преси звертатися до Олексія Ліпкова, тел.: 050-988-2298 до 18.00 5 жовтня.

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL