Main | Main | AMDI news | ПРЕС-АНОНС - Запуск напірного водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області

Agrarian Markets Development Institute News

ПРЕС-АНОНС - Запуск напірного водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області

Runing-water-supply-Chkalovo-Title

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ


1 жовтня 2014 р.

Прес-анонс

 

МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВОДОПРОВІД
ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРОШЕННЯ БЛИЗЬКО 240 ГА ЗЕМЛІ

7 жовтня 2014 року о 10 годині відбудеться запуск напірного водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області, модернізованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У заході приймуть участь Голова Херсонської обласної державної адміністрації Путілов А.С., Голова Новотроїцької районної державної адміністрації Євстратов А.О., Перший заступник голови Новотроїцької районної державної адміністрації Коцегубов Ю.А., директор регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі, Молдові та на Кіпрі Джед Бартон, директор офісу економічного зростання регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі, Молдові та на Кіпрі Стівен Гоньйе, директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з липня 2012 року.

Проект USAID спрямований на покращення економічної спроможності сільських виробників та конкурентоздатності сільських громад у Херсонській області, шляхом відновлення їх доступу до водних ресурсів. Очікується, що відновлена інфраструктура водопостачання позитивно вплине на продуктивність праці, а також на розмір і передбачуваність врожайності сільськогосподарських культур. У подальшому планується поширення досвіду проекту USAID на інші громади в Херсонській області.

З питань акредитації і бронювання місця в автобусі для преси звертатися до Олексія Ліпкова, тел.: 050-988-2298 (до 18.00 5 жовтня)

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL