Main | Main | AMDI news | КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ «Реєстр аграрних розписок»

Agrarian Markets Development Institute News

КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ «Реєстр аграрних розписок»

Метою Концепції є визначення основних організаційних, технічних та технологічних принципів і механізмів створення автоматизованої системи «Реєстр аграрних розписок» (далі – АС «Реєстр аграрних розписок», АС або Система),  призначеної для ведення обліку обов’язкових реквізитів виданих та погашених аграрних розписок; визначення основних етапів її створення та впровадження; її подальшої інтеграції з іншими елементами інформаційно-аналітичної системи, що охоплює автоматизацію основних бізнес-процесів агарного сектору, зокрема системи складських документів на зерно.

pdf КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ «Реєстр аграрних розписок»


pdf ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму примусового виконання зобов’язань за аграрними розписками»


pdf ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування операцій з аграрними розписками)


pdf ПРОЕКТ ЛИСТА ГОЛОВІ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ пану Соркіну І. В. щодо внесення відповідних змін до нормативно правових актів Національного банку України

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL