Main | Main | AMDI news | Семінар на тему: "Формування системи фінансування малого та середнього бізнесу у аграрному секторі України"

Agrarian Markets Development Institute News

Семінар на тему: "Формування системи фінансування малого та середнього бізнесу у аграрному секторі України"Продовольча та сільськогосподарська
організація (ФАО) ООН

 


Громадська організація
«Інститут розвитку аграрних ринків»

 Національний науковий центр
«Інститут аграрної економіки»

 Національний університет біоресурсів
і природокористування України

 

ПРЕС- АНОНС

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках проекту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) «Сприяння розвитку фінансування під заставу майбутнього врожаю в Україні», за підтримки ННЦ «Інститут аграрної економіки» та Національного університету біоресурсів і природокористування України проводить семінар на тему: «Формування системи фінансування малого та середнього бізнесу у аграрному секторі України».

Семінар відбудеться 24 грудня 2013 року о 14 годині за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал ННЦ «Інститут аграрної економіки, 3 поверх, к.317.

Реєстрація учасників – 13.30-14.00

У заході приймуть участь представники виконавчої влади, міжнародних фінансових організацій, банківських установ, професійних галузевих та наукових організацій.

У ході семінару будуть розглянуті наступні питання:

 

  • Фінансові чинники розвитку аграрного сектору України.
  • Аграрна розписка як перспективний спосіб залучення інвестицій під заставу майбутнього врожаю.
  • Реєстр аграрних розписок – створення та особливості його функціонування.
  • Інструменти фінансування та страхування аграрного бізнесу в Україні.

 

Інтеграція систем кредитування складських документів на зерно та сільськогосподарських товаровиробників під заставу майбутнього врожаю та заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні в Україні.

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL