Main | Main | AMDI news | КРУГЛИЙ СТІЛ - Україна на шляху формування стабільної системи фінансового забезпечення аграрного сектору

Agrarian Markets Development Institute News

КРУГЛИЙ СТІЛ - Україна на шляху формування стабільної системи фінансового забезпечення аграрного сектору


ФІНАНСОВІ СИСТЕМИ ТА ДІАЛОГ В АГРАРНІЙ ПОЛІТИЦІ


ПРЕС- РЕЛІЗ

17 липня 2013 р. Інститут розвитку аграрних ринків в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Фінансові системи та діалог в аграрній політиці» провів засідання круглого столу на тему: «Україна на шляху формування стабільної системи фінансового забезпечення аграрного сектору».

Засідання круглого столу відбулось у приміщенні Інституту розвитку аграрних ринків. У заході взяли участь представники Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства аграрної політики та продовольства України, банківських установ, професійних галузевих організацій, агробізнес формувань та наукових установ.

В ході засідання були розглянуті питання удосконалення  механізмів функціонування Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно, хід впровадження системи аграрних розписок в Україні та світовий досвід ефективного фінансування аграрного виробництва на прикладі Республіки Сербія.

Матеріали круглого столу:

Техніко-економічне обґрунтування введення в дію Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно»

 

Serbia Agricultural financing

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL