Main | Main | AMDI news | Круглий стіл на тему «Формування системи фінансування аграрного сектору: доступність, стабільність, ефективність»

Agrarian Markets Development Institute News

Круглий стіл на тему «Формування системи фінансування аграрного сектору: доступність, стабільність, ефективність»

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках проекту АМР США «Фінансові системи та діалог в аграрній політиці» проводить круглий стіл на тему «Формування системи фінансування аграрного сектору: доступність, стабільність, ефективність».

Засідання круглого столу відбудеться 19 квітня 2013 року о 11.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55 (Великий конференц-зал НАН України, 2 поверх).

У заході планують взяти участь представники Уряду, міжнародних фінансових організацій, банківських установ, професійних галузевих організацій, компаній – постачальників матеріально-технічних ресурсів, агробізнес формувань та наукових установ.

У ході засідання будуть розглянуті основні фінансові чинники розвитку аграрного сектору України, ефективність програм державної підтримки сектору, системи кредитування під заставу майбутнього врожаю та врожаю, що знаходиться на зберіганні, рішення з управління ризиками в аграрному секторі, мінімізація кредитних ризиків у сільському господарстві за рахунок використання деривативів та інші питання.


Довідка
Інститут розвитку аграрних ринків виконує проект АМР США «Фінансові системи та діалог в аграрній політиці».

Цілі проекту:

• розширення доступу до фінансування сільського господарства шляхом розробки правових платформ та інструментів для ефективного кредитування під заставу майбутнього та зібраного врожаїв;
• зміцнення державно-приватного діалогу з питань політики, механізми якого призведуть до більш передбачуваної та прозорої сільськогосподарської політики, залученню інвестицій у даний сектор.

Основні завдання проекту:
• підтримка впровадження механізму кредитування під заставу майбутнього урожаю відповідно до міжнародної практики з метою розширення доступу малих та середніх сільгоспвиробників до кредитних ресурсів.
• удосконалення законодавства, що регулює обіг складських документів на зерно для розширення доступу малих та середніх сільгоспвиробників до фінансових ресурсів.
• сприяння та зміцнення державно-приватного партнерства з метою становлення більш прозорої і ринково орієнтованої сільськогосподарської політики на стійкій основі.

Порядок денний


Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL