Main | Main | AMDI news | Міжнародна конференція - Перспективи впровадження в Україні системи кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу майбутнього врожаю та заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні. Міжнародний досвід

Agrarian Markets Development Institute News

Міжнародна конференція - Перспективи впровадження в Україні системи кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу майбутнього врожаю та заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні. Міжнародний досвід

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках проекту АМР США «Фінансові системи та діалог в аграрній політиці» повідомляє про проведення, 7 листопада 2012 року, Міжнародної конференції «Перспективи впровадження в Україні системи кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу майбутнього врожаю та заставу врожаю, що знаходиться на зберіганні. Міжнародний досвід».

Захід проводиться під патронатом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, компаній БАСФ, Сингента, Сантрейд (Бунге).

На конференції будуть розглянуті актуальні питання щодо перспектив і можливостей кредитування сільськогосподарських товаровиробників та подальшого розвитку аграрного сектору економіки України. У конференції братимуть участь народні депутати України, представники Уряду, міжнародних фінансових організацій, банківських установ, професійних галузевих організацій, компаній – постачальників матеріально-технічних ресурсів, агро-бізнес формувань та наукових установ.

Завантажити порядок денний

Матеріали конференції будуть оприлюднені на сайті Інституту після її проведення.

 

ФІНАНСОВІ СИСТЕМИ ТА ДІАЛОГ В АГРАРНІЙ ПОЛІТИЦІ 

.

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL