Main | Main | AMDI news | Меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим та ІРАР

Agrarian Markets Development Institute News

Меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим та ІРАР

26 вересня 2012 року в рамках Проекту «Вода для аграрного сектора Криму» був підписаний Меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим та Громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків».

Проект «Вода для аграрного сектора Криму» передбачає роботу в Роздольненському, Первомайському та Сакському районах.

Мета проекту - відновлення систем водної інфраструктури та поліпшення водопостачання сільського населення та сільськогосподарського виробництва, що позитивно впливає на продуктивність роботи, розмір і планування врожаю сільгоспкультур, з накопиченням досвіду і відпрацюванням процедур для застосування в інших районах Криму.

Основними завданнями, поставленими в даному проекті, є: - Розробка моделі державно-приватного партнерства, нормативно-регуляторної бази для загального водопостачання; - Реалізація моделі водопостачання в сільській місцевості для пілотних громад; - Фінансування інфраструктури водопостачання в сільській місцевості та інвестиції; - Розробка проекту Програми АРК «Про загальне водопостачання сільських громад і сільськогосподарських товаровиробників».

Реалізація Проекту призведе до підвищення потенціалу пілотних громад внаслідок нарощування виробництва і збільшення врожайності сільськогосподарських культур за рахунок розширення площі зрошуваних земель. Необхідність регулярного зрошення в степовій посушливій зоні Криму безперечна. Меліорація земель тут - об'єктивна необхідність, одна з основних умов забезпечення продовольчої безпеки цього регіону.

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL