Main | Main | AMDI news | Інформація Про засідання Комітету Верховної Ради України

Agrarian Markets Development Institute News

Інформація Про засідання Комітету Верховної Ради України

19 червня відбулося засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, на якому було розглянуто проекти Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо Гарантійного фонду виконання зобов'язань за складськими документами на зерно) реєстраційний №9610 та  «Про аграрні розписки», реєстраційний  №9611.

Після обговорення, законопроекти було схвалено і рекомендовано прийняти парламентом за основу для подальшого розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України.

Раніше - 10 квітня 2012 р ці законопроекти були розглянуті на засіданні Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України та рекомендовані для розглядання на засіданні профільного Комітету ВР України.

Розробку документів проводила Міжвідомча робоча група при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, до складу якої входили народні депутати України, провідні спеціалісти Інституту Розвитку Аграрних Ринків, представники професійних громадських об»єднань, банків, бізнес формувань та інших зацікавлених міністерств та відомств.

Короткий опис суті запропонованих законопроектів надано в розділі Законодавчі ініціативи.

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL