ПРЕС-РЕЛІЗ семінар «Державно-приватне партнерство» для представників місцевих громад та приватного сектора у Херсонській області

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Chulakivka partnerhsip2

Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 17-18 серпня 2016 року провів 2 семінари на тему: «Державно-приватне партнерство» у селах Горностаївка Новотроїцького району (17.08.16) та Чулаківка Голопристанського району Херсонської області.

У семінарах взяли участь представники сільських рад та громади сіл Чулаківка та Горностаївка, фермерських господарств «Аделаїда» та «Мир».

Метою проведення семінарів було підвищення рівня обізнаності членів громади про визначення та ознаки державно-приватного партнерства, процедури та угоди в його межах.

На семінарах було розглянуто наступні питання:
1. Визначення та ознаки державно-приватного партнерства.
2. Процедури та угоди в межах державно-приватного партнерства.

У ході семінарів учасники проявили зацікавленість до таких тем:
– Які проблеми дозволить вирішити державно-приватне партнерство?
– Чи можливо провести реконструкцію системи опалення в сільській школі за допомогою державно-приватного партнерства?
– Які донорські програми можна залучити до часткового фінансування реконструкції системи опалення в сільській школі?

В результаті семінарів його учасники стали краще розуміти основи законодавства в галузі державно-приватного партнерства в Україні та отримали знання про можливості державно-приватного партнерства. Визначили коло проблем громади, що можуть бути вирішені за допомогою державно-приватного партнерства.

З метою визначення розуміння учасниками семінару наданої інформації, її необхідності, можливості подальшого використання отриманих протягом семінару знань, а також для визначення можливих тем подальших семінарів та тренінгів для громади, було проведено анкетування.

У семінарі прийняли участь 29 осіб (15 чоловіків та 14 жінок).

Chulakivka partnerhsip1  Gornostayevka partnership1

Gornostayevka partnership2

Gornostayevka partnership3

 

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL