Моніторинговий візит представників USAID та проекту в Херсонську область

17-20 серпня відбувся моніторинговий візит представників USAID та проекту в Херсонську область з метою перевірки стану реалізації пілотних проектів та обговорення подальших дій.
В ході візиту було проведено ряд зустрічей з представниками пілотних проектів у смт. Високопілля Високопільського району, с. Бургунка Бериславського району, с.Чкалове Новотроїцького району та с.Павлівка Генічеського району.

У смт. Високопілля Високопільського району Херсонської області реалізовується пілотний проект «Реконструкція мережі централізованого водопостачання».
Під час зустрічі з головою селищної ради та головою комунального підприємства смт. Високопілля обговорили план пом’якшуючих природоохоронних заходів в рамках реалізації пілотного проекту. Особливу увагу замовника робоча група звернула на дотримання показників якості питної води у відповідність до вимог СанПіН. Було досягнуто домовленість про необхідність встановлення станції фільтрації води, яка подається артезіанською свердловиною у комунальну водомережу.

IMG 9025   IMG 9036 

У с. Бургунка Бериславського району Херсонської області, де реалізовується пілотний проект «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ПАТ «Бургунське», зустрілися з представниками ПАТ «Бургунське» та обговорили графік поставок пластикових труб для реалізації проекту.

IMG 9014


У с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області реалізовується пілотний проект «Будівництво напірного польового поливального водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД». У ході зустрічі з представниками ФГ «Даніїл і СД» було визначено графік поставок пластикових труб для реалізації проекту та обговорено результати врожаю 2015 року (у минулому році на землях села Чкалове успішно реалізовано пілотний проект будівництва поливального трубопроводу). Орієнтовно у жовтні цього року господарство зможе показати позитивну динаміку техніко-економічних показників у порівнянні з роками, коли ці землі залишалися без зрошення.

IMG 9185


В с. Павлівка Генічеського району Херсонської області реалізовується пілотний проект «Будівництво поливального водопроводу для зрошення земель ТОВ «Агро-Співдружність». 20 серпня було доставлено 505 метрів поливної труби та виконано перші монтажні роботи: викопано траншею та спаяні перші стики труб. Разом з керівниками ТОВ «Агро-Співдружність» взяли участь в урочистій церемонії укладки перших метрів поливального водопроводу на землях Павлівської сільської ради.

IMG 9188

IMG 9215
IMG 9243
IMG 9257

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL