Помилка
  • JHTMLIcon::email not supported.
  • JHTMLIcon::email not supported.
  • JHTMLIcon::email not supported.
  • JHTMLIcon::email not supported.
  • JHTMLIcon::email not supported.
  • JHTMLIcon::email not supported.
  • JHTMLIcon::email not supported.

КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ «Реєстр аграрних розписок»

PDFДрук

П'ятниця, 10 січня 2014, 12:47

Метою Концепції є визначення основних організаційних, технічних та технологічних принципів і механізмів створення автоматизованої системи «Реєстр аграрних розписок» (далі – АС «Реєстр аграрних розписок», АС або Система),  призначеної для ведення обліку обов’язкових реквізитів виданих та погашених аграрних розписок; визначення основних етапів її створення та впровадження; її подальшої інтеграції з іншими елементами інформаційно-аналітичної системи, що охоплює автоматизацію основних бізнес-процесів агарного сектору, зокрема системи складських документів на зерно.

pdf КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ «Реєстр аграрних розписок»


pdf ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму примусового виконання зобов’язань за аграрними розписками»


pdf ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування операцій з аграрними розписками)


pdf ПРОЕКТ ЛИСТА ГОЛОВІ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ пану Соркіну І. В. щодо внесення відповідних змін до нормативно правових актів Національного банку України

 

 

Поліпшення використання складських документів в Україні

PDFДрук

Завантажити

 

Про необхідність формування нового правового поля для сільськогосподарської обслуговуючої кооперації

PDFДрук

Завантажити

 

Оцінки ефективності державного регулювання експорту та експортних цін на ринку зернових та олійних культур в Україні

PDFДрук

Завантажити

 

Нові інструменти фінансування під майбутній врожай. Бразильський досвід впровадження системи CPR. Можливості та реалії для України

PDFДрук

Завантажити

 

Оптові продовольчі ринки як інновація

PDFДрук

Політики, чиновники, науковці, представники аграрного бізнесу дійшли до спільної думки, що додаткові витрати для виробників, переробників і споживачів сільськогосподарської продукції спричинюються відсутністю цивілізованих прозорих каналів просування сільськогосподарської продукції від виробника до кінцевого споживача на вигідних для всіх учасників процесу умовах, а при їх формуванні не обійтися без оптових продовольчих ринків. Дискусія точиться навколо питання, як за відсутності спеціального законодавства, яке б передбачало державну підтримку таких ринків, знайти легальні канали для такої підтримки. І видається цілком резонною думка про те, щоб розглядати оптові ринки як інновації і застосувати до них механізми підтримки, передбачені законодавством.

Детальніше...

 

Аналіз конкурентоспроможності товарів м'ясомолочної групи на внутрішньому ринку України в умовах СОТ

PDFДрук

Осташко Т.О.

Завантажити

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.